Festival Evolution
0
(0)

Dovolenky a výlety si často zvykneme vyberať podľa toho, čo môžeme vidieť, ako kde varia, aký servis nám poskytnú v hoteli, či reštaurácii. No čo tak spraviť si raz za čas výlet, z ktorého nebude profitovať len telo, ale aj duša. Stráviť pár dní na mieste, kde skutočne pookrejete a môžete zmeniť svoj život. Zájdite do Prahy.

Vydajte sa smer Praha

Praha je jedno z najkrajších miest Európy a rozhodne stojí za návštevu. Navyše práve Praha má aj silné energetické vyžarovanie, nájdete v nej mnoho zákutí s dobrou vibráciou a tak isto aj naozaj magické miesta. Práve Praha sa už štrnástykrát stala hostiteľom festivalu Evolution. Jediného svojho druhu v celom „Československu“. Vďaka viac ako 400 vystavovateľov a 150 prednášajúcich so 180 vystúpeniami vám počas troch dní dajú nahliadnuť do sveta duchovna, meditácie i osobného rozvoja. A aby to nebolo len o tej duši, spoznáte aj novinky v stravovaní alebo bio štýle. Do Prahy sa určite oplatí  zavítať cez víkend 23. – 25. marca 2018 a kroky nasmerujte na Výstavisko v Prahe Holešoviciach.

Festival Evolution

Jedinečný koncept festivalu

Kto sa zaujíma o Bio Štýl, Zdravie, Eco World, Osobný rozvoj a Alternatívnu medicínu je tu správne. Po zhliadnutí programu pochopí, že je vyskladaný tak, aby si návštevník odniesol plnú zásobu informácií ako zlepšiť svoj život. Ponúka účasť špičiek v segmente koučingu a líderstva aj šamanov z Južnej Ameriky, chýbať nebudú ani mystici a liečitelia. Na jednom mieste máte možnosť zažiť prednášky, ktoré by mimo festivalu stáli stovky až tisíce eur. Festival  ponúka priestor aj na nákupy a inšpiráciu.

Lekári aj liečitelia na jednom mieste

Festival Evolution je najväčšou prehliadkou certifikovaných produktov. Nechýba ani sekcia venovaná bio produktom a food zóna s ponukou bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravín.

Ak preferujete ekologickú domácnosť, určite si prídete na svoje. Zastúpenie tu budú mať výrobcovia a predajcovia ekologických vychytávok do domácnosti, rovnako tak tu nájdete stánky s bio a prírodnou kozmetikou. Čakajú na vás tipy, ako na bezodpadovú domácnosť alebo na domáce kompostovanie a mnohé ďalšie.

Festival Evolution

Na programe liečivé bylinky aj dlhovekosť

Festival je jedinečný aj tým, že spája zástupcov z radov lekárov a odborníkov z mnohých disciplín. Poradia, ako môžete správnou skladbou jedálnička ovplyvniť svoje zdravie. Tešiť sa môžete na prednášky venovanej súvislostiam medzi stravou a zápalmi v tele alebo sa zoznámite s unikátnym konceptom Rogera Greena  o stravovaní k dlhovekosti. V sobotu by ste si nemali nechať ujsť prednášky o liečivých bylinách, duševnom zdraví a čistení organizmu.

Na festivale môžete zmeniť svoj život

Pre návštevníkov festivalu bude k dispozícii koučovacia zóna Aleša Kalinu. V nej si môžete otestovať oblasti, ktoré sú v našom živote najdôležitejšie a zistiť, kde tkvie príčina vašich možných neúspechov. Ak vás zaujíma oblasť osobného rozvoja, nemal by vám ujsť ani program o unikátnej duchovnej ceste a systéme rozvoja tela a mysle Falun Gong.

Alternatívne zmýšľajúci návštevníci nájdu potešenie v mnohých prednáškach a seminároch z oblasti spirituálnej psychológie, regresnej terapie, rekonektívneho liečenia alebo meditácie.
Na prednáške terapeuta, duchovného učiteľa a spisovateľa Miloša Matula sa napríklad dozviete, ako pracovať s traumou.

Festival Evolution

Prijmite pozvanie ponoriť sa spolu s mandalami do svojho vnútra a pozrieť sa na oblasti života, ktoré práve volajú po vašej pozornosti. Zavítajte na workshop Martiny Slabé.

Podobných prednášok si na festivale užijete viac než dosť. Stačí si len vybrať. A pokojne so sebou vezmite aj deti, pretože usporiadatelia myslia aj na ne. Malí návštevníci sa môžu v pokoji pohrať v detskom kútiku alebo navštíviť niektorú z tvorivých dielničiek Minikurz varenia alebo maľovanie farebnými pieskami a vy si môžete odskočiť na prednášky zasvätené materstvu a rodičovstvu, pričom pozadu nezostanú ani výchovné témy.

Všetok sprievodný program a informácie o festivale nájdete na webe www.festivalevolution.cz. Skúste teda v Prahe nasýtiť nielen svoje telo, ale aj dušu. Rozhodne zažijete nezabudnuteľný víkend.

Festival Evolution

 

Hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *