0
(0)

Simrit Kaur príde do Bratislavy a bude to zážitok. Táto americká speváčka prinesie do hlavného mesta Slovenska dávku pozitívnej energie prostredníctvom muzikoterapie v štýle, ktorý je neopakovateľný. Poďte načerpať z tejto studnice radosti, života a energie.

Energia a hudba Simrit Kaur sa ľudí dokáže hlboko dotknúť, pochopiť a preniknúť do ich duše. Simrit má vzácnu schopnosť prostredníctvom svojej hudby vyjadrovať hlbokú ľudskosť a čistú lásku. Jej hudba lieči a posilňuje.

Malá revolúcia duše

Pokojne sa môže stať, že počas koncertu príde nové uvedomenie, AHA moment, osobná revolúcia v duši.

„Revolúcia je odvaha byť tým, kým skutočne sme, hovoriť našu pravdu uprostred strachu, byť autentickí, bez ohľadu na to, čo si ľudia budú hovoriť alebo myslieť. Je to odvaha kráčať sám a zároveň vedieť, že nie sme sami a kráčame spoločne do neznáma,“ hovorí Simrit Kaur.

Poslucháči opisujú jej hudbu ako hudbu z iného sveta. Simrit je známa pre jej hlboký vzťah s melódiou, inšpiruje autenticitou jej albumov a živých koncertov. Poslucháčov okúzľuje svojím svetom zázrakov a tajomstiev. Jej hudba prináša hĺbku posvätnej a starovekej hudby do modernej formy a nadčasový zvuk vedie poslucháčov do zmeneného stavu vedomia, do procesu liečenia, uzdravenia a ľudskej prirodzenosti.

Príďte túto hudbu zažiť 18. Septembra do Ateliéru Babylon, Bratislava.

Hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *