Joga v ostrave
0
(0)

Ak milujete jogu, pohyb a zaujímate sa o každodenné vylepšenia svojho tela aj ducha, tak zbystrite pozornosť. V Ostrave si už v apríli budete môcť zacvičiť so svetovou joginskou elitou.

Svetové mená na scéne

Unikátny festival jogy je príležitosťou, ako si zacvičiť pod vedením špičkových inštruktorov, dozvedieť sa zaujímavé novinky  a pritom necestovať kamsi na jogu na Bali, či do Indie. Ostrava tento rok bude hostiť ľudí ako napríklad Asaf Haemon z Amsterdamu, ktorý vás precíznym, avšak milým spôsobom zasvätí do Iyengar jogy.

Ďalším zaujímavým menom na zozname je Bruno Bartulie z Dánska, ktorý sa zhostí úlohy hathajógového učiteľa a nahliadne s vami aj do tajomstva blahodarných očistných techník.

Dánsky tím prezentuje Ātmikā Yani Nöerren z Nemecka spolu s Ulrike Schablin. Okrem tradičného festivalového smeru jogy jivamukti vám dámy predstavia aj Sound2Soul, teda živú hudbu uchu lahodných a kúzelných mantier. Zážitok, ktorý sa oplatí precítiť aj prežiť.

Cesta jogy aj duchovného rozvoja

Počas styroch dní sa môžete tešiť na zážitok zahŕňajúci najhlavnejšie jogové cesty ako  jin joga, vinyasa joga, anusara joga, ashtanga joga, power joga, alebo tiež jogová terapia, celostná joga, african aance.

Popri cvičení nebude chýbať ani čas na oddych a kultiváciu ducha. Festival servíruje prednášky na zaujímavé témy. V programe nájdete  psychosomatiku s Jarmilou Klímovou, interaktívnu prednášku holistického zdravia s predstaviteľkou Barborou Korotkovou, astrálne cestovanie s Tomášom Pútnikom, kineziológiu s Lenkou Stillerovou, a mnoho ďalšieho ako ajurvéda, artejóga, thajské terapie a masáže, či rytmické muzikohranie a kirtan.

Na jednom mieste zažijete stretnutie so svetovými lektormi, zdieľanie ich učenia a poznania. Čaká vás aj slastné odpočinutie si od všedných dní a načerpanie novej energie.

Zavítajte 12. – 15. 4. 2018 na Joga and Dance festival do  Brick House v Dolných Vítkoviciach v Ostrave.

Hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *