0
(0)

Určite ich poznáte. Usmiati za každých okolností, umelo strojení do pozície tvorcov vlastného pozitívneho vesmíru. Ľudia, ktorí vám budú do očí klamať, že všetko je krásne, úžasné, dokonalé a všetko čo chcete, si môžete pritiahnuť. Ak sa vám nedarí podľa predstáv, je to len vaša chyba. Ak takéhoto slniečkára stretnete, utekajte kadeľahšie. Inak vám uškodí!

Zákon príťažlivosti ako paškvil

Teal Swan označujú za jednu z najcharizmatickejších osobností súčasnosti. Má schopnosť vidieť veci v hladine ich vibrácií a tak dokáže rozoznávať informácie, ktoré bežným okom človek nevidí. V jednej zo svojich prednášok sa venovala zákonu príťažlivosti. Nehrá sa na žiadneho guru, hovorí veci tak, ako cíti. Tak ako fungujú.

Nemá problém povedať, že zákon príťažlivosti mnoho ľudí chápe mylne, pomýlene a skutočne až choro. Jasné, na motivačných seminároch vám povedia, že si veci do života priťahujete a sami si vytvoríte život podľa predstáv. No je to len jedna časť pravdy. Tá povrchná a mnohým ľuďom nefunguje. Naopak, uvrhne ich do depresie, že sú neschopní si sami pritiahnuť do života dobré veci.

Skutočný zákon príťažlivosti

Teal otvorene hovorí, ako zákon príťažlivosti funguje naozaj. Možno sa vám už stalo, že ste niekedy zažívali zlé obdobie  v živote. Napriek tomu, že ste boli nastavení na úspech, chceli ste mať viac peňazí a zrazu prišla výpoveď z práce, alebo poníženie. Pre prvoplánových slniečkárov to znamená, že ste na vine vy sami, nedokážete si sami naprojektovať vesmír. Teal však argumentuje, že to tak vôbec nemusí byť. 

My totiž vidíme veci z perspektívy hmotného JA a obmedzenia našich zmyslov. Z prítomného okamihu a nevidíme do vesmírnych zákonitostí. Zákon príťažlivosti funguje dokonale, no niekedy nevieme doceniť dokonalosť vesmíru. Z nášho pohľadu sa môže vec zdať ako katastrofa, no v skutočnosti sa len roztočili kolieska univerza, ktoré smerujú k dobru. Problém je, ak vás prvoplánová téma zákona príťažlivosti pri zdanlivom neúspechu vrhne do depresií, ktoré znížia vibrácie a vy si začnete opäť priťahovať negatíva.

Všetko sa pre niečo deje. A možno aj vám sa stalo, že s odstupom času ste “negatívne” udalosti v živote hodnotili ako prínosné. Veď výpoveď z práce môže napríklad znamenať, že vesmír vám už začal priťahovať novú prácu, v ktorej konečne prídu tie želané peniaze.

Teal vo svojom videu hovorí všetko o zákone príťažlivosti, nielen tú klasickú, prvoplánovú víziu samozvaných guru, ktorí rečnia obvykle len o peniazoch.  Nazrite do systému skutočného fungovania zákona príťažlivosti. Na život sa začnete zrazu pozerať úplne inak.

Video s českými titulkami:

Kto je Teal Swan? Spirituálna učiteľka. Žena obdarená výnimočnými mimozmyslovými schopnosťami. Cestuje po celom svete, učí ľudí nájsť svoju vlastnú cestu životom. Je autorka knihy Stíny před úsvitem, ktorá hovorí o tom, ako nájsť v živote šťastie a o láske k sebe, ktorá je kľúčom pre nájdenie zmyslu života.  Ponúka aj sadu 29 praktických nástrojov, vďaka ktorým je možné uzdraviť sa z najhoršieho utrpenia.

Hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *