Mool matra
5
(3)

Mantry majú nesmiernu silu. Aj keď sa ľuďom zo západu zdajú byť len slovami, prípadne pekne zaspievanými veršami, sú niečím viac. Mool mantra je dôkazom, ako dokážu mantry pôsobiť na človeka už v priebehu pár minút. A môžete si to hneď vyskúšať.

Slová s energiou tisícročí

Opakovanie mantier nie je len jazykolamom. Mantry predstavujú   stovky a tisíce rokov staré dedičstvo. Slová, ktoré sú vyslovované so špecifickým zámerom a kumulujú silu a energiu miliónov ľudí. Majú úžasnú vibráciu, ktorá sa každým vyslovením zvyšuje.

Napríklad už len keď vyslovíte slová milujem ťa a nenávidím ťa, vnímate rozdiel v ich vibrácii a pocite, ktorý vám zanechajú na duši. Mantry majú takúto vibráciu výnimočne silnú aj vďaka tomu, že už tisíce rokov v sebe držia a kumulujú energiu. Preto vedia pretvárať realitu, dušu, svet okolo nás aj v nás.

Mool mantra zbaví deň negativity

Mool Mantra, alebo inak nazývaná aj Mul mantra sú slová, ktoré po osvietení prvýkrát predniesol duchovný majster Guru Nanako. Mool mantra sa doslova prekladá ako koreňová mantra alebo mantra, z ktorej sú postavené všetky ostatné mantry v tradícii kundaliny jogy. Obsahuje jadro, základnú pravdu stvorenia a jej vibrácie sú tak silné, že môžu zmeniť váš osud a pomôcť vám prepísať váš život.

Čo o mantre povedal Yogi Bhajan?

Učiteľ Yogi Bhajan, ktorý priniesol tajné učenie kundaliny jogy na západ, aby predstavil jej silu a účinok povedal: „Mul Mantra mení život, deň, osud. Odstraňuje a mení osud na plnú prosperitu. Na skutočný život. Táto mantra má v sebe vibráciu, ktorá pripomína vašej duši jej základné hodnoty. Vracia vás k sebe samým, pomáha nachádzať poslanie, skutočné JA, čistotu, prosperitu, milosť a správnu cestu životom. Stávate sa tým kým ste a zistíte, že aj osud možno prepísať.“

Vyskúšajte Mool mantru aj vy

Ako funguje Mool matra? Nepotrebujete vedieť jej slová, nepotrebujete si ju opakovať. V prvom rade sa stačí do nej započúvať napríklad v podaní Amrit Kirtan. Iba si ju pustite a nechajte na seba pôsobiť. Zrazu akoby stres opadol, svet okolo spomalí, vy sa na veci pozeráte z inej perspektívy. Viete nájsť správne riešenia a pokoj duše aj vo vypätej situácii.

Ani si to neuvedomíte a zrazu sa usmievate. Započúvajte sa do nej ráno, večer, počas práce. Kedykoľvek budete potrebovať načerpať pozitívnu energiu. Jej účinky pocítite veľmi rýchlo. Je to tak trochu ako instantný balíček pokoja a pohody. Vyskúšajte.

Hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *