Jan Vojacek
2.3
(3)

Šťastie a zdravie sú pojmy, ktoré skloňujeme pri želaniach, v modlitbách, prajeme ich sebe aj druhým.

Čo je však skutočným zdravím? Stav, kedy nám lekár nediagnostikuje chorobu, alebo skôr ide o pocit duševného aj telesného blaha? Prečo vlastne trpíme chronickými ochoreniami a prečo ich MUDr. Jan Vojáček považuje za ilúziu v zmysle nálepiek, ktoré si sami dávame. Nič v našom živote totiž nie je nemenné. Ani ochorenie.

V rozhovore s Alžbětou Šorfovou doktor Jan Vonáček prakticky, jasne a výstižne pomenúva spôsob života, ktorý vedie ku skutočnému zdraviu. Hovorí o zásadách funkčnej medicíny, ktorá vychádza z overených výskumov a kombinuje západnú aj východnú medicínu, pričom sa zaoberá zdravím ako rovnováhou fyzickej, psychickej a sociálnej roviny. Zároveň pomáha odstraňovať príčiny a následky, ktoré viedli k zmenám na fyziologickej úrovni a nastoľuje princíp rovnováhy a vyváženosti.

Doktor Jan Vojáček zo svojej kliniky Endala posiela preč ľudí, ktorí prídu s jediným želaním, aby ich vyliečil. Môžu sa však vrátiť, ak budú sami chcieť zmeniť svoj postoj k životu, ktorý viedol k ochoreniu. Vtedy im je ochotný pomôcť. Vypočujete si rozhovor s výnimočným lekárom plný skvelých rád pre lepší a zdravší život.

Viac zaujímavých videí o zdraví, osobnom aj duchovnom rozvoji nájdete na internetovej televízii Cesty k sobě.

Hodnotenie 2.3 / 5. Počet hlasov: 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *