0
(0)

Tantrická masáž je osobitý rituál. Každý ho prežíva po svojom, každý má z neho iné zážitky. No všetci, ktorí tantrickou masážou prejdú sa zhodnú na jednej veci. Prináša do života celý rad pozitív a niekomu doslova zmení  život. Samorezjme k lepšiemu.

Všetko sa začína dotykom

Najprv začíname masáž úvodným tantrickým rituálom.  Tu sa prijímajúci stíši, upokojuje, nalaďuje sa tu na prijímanie masáže, navodzuje sa dôvera medzi masérkou a klientom. Ďalšia technika je tiež uvoľňovacia,  pomocou zemitej tlakovej masáže cez sárong sa uvoľňuje a sťahuje napätie preč z tela. Ďalšia technika je tlaková masáž a omývanie teplými uteráčikmi. Tiež slúži na uvoľnenie a má rituálny význam očisty. Až potom prichádza prebúdzanie sexuálnej energie. Sexuálna energia sa prebúdza trochu neskôr, človek musí byť najprv uvoľnený.

Následne sa pri tantrickej masáži prebúdza sexuálna energia, ktorá je v každom z nás. Je našou základnou a najsilnejšou esenciou. Má veľmi veľkú silu. Túto energiu môžeme počas tantrickej masáže v oblasti panvy prebudiť, aktivovať a rozvádzať po tele.

Tantra

Táto energia zosilní všetko, čo sa  nachádza v našom tele. Ak sme vyrovnaní, sami so sebou v harmónii, môžeme celú masáž prežívať ako hlboko naplňujúci pocit uvoľnenia a rozkoše. Môžeme sa teda uvoľniť do hlbšieho potešenia, do hlbšej relaxácie. Ak však máme v sebe niekde hlboko potlačené emócie alebo emočné bloky, môže nás prekvapiť, že zrazu pociťujeme hnev alebo rozladenie namiesto extatického zážitku. Práve tantrická masáž môže byť začiatkom toho, ako sa naučiť so svojou sexuálnou energiou pracovať a spoznať ju.

Rozprúdenie čakier je úžasný pocit

Pretože pri masáži pracujeme  i s reflexnými bodmi, meridiánmi, taktiež na úrovni energetických centier (čakier), niekto pociťuje intenzívne prúdenie energie v tele počas celej masáže, iný zas prežíva celú masáž na hlbokej relaxačnej úrovni. Ak klient zapojí do masáže dych a pohyb, a vie aspoň trochu vedome pracovať s energiou, môže prežiť vnútorné orgazmické stavy, kde ešte dlho po masáží i niekoľko dní, či týždňov cíti vitalitu a srší energiou.

Benefity tantrickej masáže v skratke

Okrem celkového pocitu hlbokej relaxácie, môžete intenzívnejšie pocítiť vašu vlastnú  sexuálnu silu, môžete sa zbaviť blokov v intímnej oblasti. Môžete prostredníctvom nej získať inšpiráciu do partnerského a milostného  života, môžete lepšie pochopiť vaše potreby a tým pádom i potreby vášho partnera alebo partnerky. Tiež môžete získať vďaka tejto masáži kladný vzťah k vlastnému telu, získať úctu k otázkam intimity a mnoho ďalšieho…..

Tara sa tantrickej masáži venuje od roku 2010. Predtým sa venovala klasickým, relaxačným a aromaterapeutickým masážam. Tantru vníma ako cestu, po ktorej sa vydala a neustále kráča k novým a novým zážitkom, skúsenostiam a poznaniu. Vníma ju ako nástroj pre osobný i duchovný rast, kde jej neoddeliteľnou súčasťou je využívanie sexuálnej energie. Sexualitu prepája zároveň s láskou a spiritualitou.

Ak chcete vidieť o Tare viac, navštívte jej tantrické štúdio na Kresánkovej 7 v Bratislave, alebo web http://www.tantra-tara.sk/

Hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *