Access Bars na Slovensku
5
(3)

Možno vám už niekto robil masáž hlavy a vy ste sa cítili ako v siedmom nebi. Predstavte si, že by ste k takejto masáži ešte pridali kvantovu vlnu a napojenie na vesmírnu čistiacu energiu. A presne o tom je technika Access Bars.

Terapia z vyšších sfér

Za autora techniky Access Bars je považovaný Američan Gary Douglas, no on sám sa za vynálezcu nepovažuje. S objavením techniky je to totiž trošku zložitejšie. Jej využívanie začalo pred dvadsiatimi rokmi. Hoci techniku na svetlo sveta priniesol Gary, tak priznáva, že k autorstvu sa nehlási. Celé sa to začalo, keď prechádzal obdobím ťažkých kríz, premýšľal o zmysle života a dokonca aj o samovražde. Hľadal svoje miesto a smer. V tejto ťaživej situácii sa obrátil k vesmíru a práve v tých momentoch mu prostredníctvom channelingu z vyšších sfér začali chodiť informácie predstavujúce techniku, ktorá mala pomôcť ľuďom po celej planéte.

Kvantove liečenie v praxi

Samotná technika Access Bars nie je určená pre žiadne médiá ani nevyžaduje nadprirodzené schopnosti. Dokáže s ňou pracovať každý. Pomocou kvantovej a vesmírnej energie a špeciálneho dotyku prostredníctvom 32 bodov na hlave, je možné otvoriť vedomie, vnímať prechod vesmírnej energie telom a čistiť si ako zdravotné, tak aj psychické bloky z tohto aj z minulých životov. Vďaka jemným dotykom sa aktivuje ozdravný proces a človek zažíva kontakt s pôvodnou, čistou energiou. Aj preto klienti, ktorí absolvujú Access Bars hovoria, akoby o návrate do pôvodného stavu, o kontakte s niečím, čo poznali, ale akosi im chýbalo.

Procesy tela menia svet

Predstavte si, aké by to bolo, keby bol niekto schopný stlačiť gombík a stlmiť ten „hlas“ v našej hlave, ktorý nám neustále napovedá, že nie sme dosť dobrý, že nemôžeme dosiahnuť to, po čom snívame? Tie opakované myšlienky, pocity a predstavy vytvárajú v našom tele silný magnetický komponent, ktorý má schopnosť priťahovať všetko, čo chceme alebo možno aj nechceme. Toto nás začne oddeľovať od presvedčenia, že je možné žiť život taký, ako sme si ho vždy predstavovali,“ hovorí Terézia Makovcová, certifikovaná trénerka metódy Access Bars na Slovensku a dodáva:  „ Technika nám umožní väčší prístup vedomia a vytvára viac miesta BYŤ samým sebou! Po sedení Access sa veľmi ľahko zmení všetko vo vašom živote, čo ste si vždy priali zmeniť.“

Počas terapie Access Bars sa terapeut len ľahko dotýka 32 bodov na hlave klienta, počas čoho sa uvoľňuje elektromagnetický náboj. Body na hlave, ktorých energie zahŕňajú aspekty života, ako sú napríklad peniaze, kreativita, radosť, starnutie, smútok, sny alebo túžby sa zrazu aktivujú a samočistia. Access Bars preto pomáha riešiť:

– podporu imunitného systému

– pevnejšie vzťahy

– kvalitnejší spánok

– odbúravanie emočných blokov

– úľavu od úzkosti a stresu

– oslobodenie od traumy

– strata nadbytočnej hmotnosti a oveľa viac…..

Naučte sa používať Access Bars

Najlepšie na technike Access Bars je to, že sa ju môže naučiť skutočne každý a začať ju okamžite využívať. Po zvládnutí základných postupov aktivácie energetických prúdov získa každý manuál s presne popísanými bodmi a prakticky okamžite môže pomáhať sebe, alebo svojmu okoliu. Môže využívať terapiu vo svojej liečiteľskej praxi, alebo len pre blízke okolie.

 „Počas jednodňového kurzu je možné získať akreditovanú certifikáciu pre všetkých, ktorí majú záujem stať sa praktikom Access Bars. Na kurze dostanú podrobný manuál, ktorým počas dňa spoločne prejdeme. Naučia sa využívať všetkých 32 bodov, techniku správneho kladenia rúk, ako aj ďalších techník Access Consciousness. Takisto dostanú možnosť prijať 2 a dať 2 sedenia,“ hovorí o priebehu kurzu  T. Makovcová.

Hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *