5.45" Pre Lenovo A5 L18021 L18011 LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Zhromaždenia spoločnosti Lenovo A5 Displej

€14.80

-10%

€16.45

Nový produkt

1 položky

Štítky: a5 lcd, lenovo a5500 f, a5 lenovo obrazovke, atomstack, nabíjačka displej, prípad pre lenovo s860, prípade lenovo a6 poznámka, telefón lenovo, , displej a5 10, amoled a5 displej.

Poznámka: dôrazne odporučiť pýtate servise, pred nákupom položky,ako je nestabilné a ťažko nahradiť.Nie sme zodpovední za škody spôsobené nesprávnou inštaláciou. Prosím, byť dobre vedomí, že to nie je záruka po inštalácii. 1.Raz zásielka prišla,prosím skontrolujte, či balík je v dobrom stave,potom ho otvoriť.Ak je balík v predvolenom nastavení,prosím neprihlasujte to,vziať videa na nás.potom sme sa urobiť to najlepšie riešenie pre vás 2.Všetky lcd obrazovky sú testované pracovať aj pred pošli,prosím skúste to znova pred inštaláciou. 3.Ak máte akékoľvek otázky, alebo nie sú spokojní so produktov,prosím obráťte sa na nás a to do 3 dní po tom, ako dostanete ho, alebo spracujeme, že tovar je doručený v dobrom stave, a funguje dobre ako je popísané vyššie. 4.Ak nájdete nejaký problém počas testu,vráťte ho späť k nám do 3days na vrátenie peňazí alebo pre odoslať novú po doručení balíka a skontrolovať . Snažili sme sa čo najlepšie zabezpečiť každý zákazník si perfektný obchod skúsenosti,ale niektoré nehode sa ťažko vyhnúť. V prípade akýchkoľvek problémov tým, že omylom,kontaktujte nás na adrese raz pred odchodom zlý spätnú väzbu, pretože to je naozaj pre nás dôležité,ďakujeme za vašu spoluprácu.

Číslo Modelu Pre Lenovo A5 L18021 L18011
Veľkosť 5.45inch
Cena Veľkoobchod konkurencieschopné ceny
farba čierna,biela
Darčeky Zadarmo Nástroje
Kvalita 100% Testované práca
Kompatibilné Značky Lenovo
Balenie Antistatické tašky+Bublina tašky+Pena Box
Druh LCD displej a Dotyková Obrazovka Digitalizátorom.
Názov Značky FSTGWAY
Záruka 12Months
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Displej > 3"
Rozlíšenie 720*1440
LCD Auta Áno
Položka Stav Nové
Materiál IPS
Compoment LCD+Dotyk Obrazovky Digitalizátorom.
Dodacia Lehota 2-3 Pracovné Dni

Súvisiace produkty