J239 Anlged Zvýrazňovač B5510 Rozmazať K005 Eyeshadow B533 Miešanie Presnosť Kefa - Krása Make-Up Aplikátor Mixér Kefy

€3.72

Nový produkt

1 položky

Štítky: nylon miešanie kefy, rotačné nástroje štetec, morská víla barbie make-up štetec, sada, mixér brush make-up, lesk orange, skutočné techniky brushs, nastavenie kefy 5, mixér kefa, rúž, 5 štetec, sada.

Názov : HAKU_J-SERIES KEFA

Model : J239, B5510, K005, B533, PRESNÉ MIEŠANIE

Materiál : Kvalitné Kozie Vlasy (Saikoho)

Package : 5 x kefy

Funkcie : J-SERIES KEFY

J239 - štetiny ponúkajú stredne pružnosť a excel na výrobu veľkých sfarbenie. Miešanie farieb je ľahké dosiahnuť. Na šikmého tvaru tiež funguje dobre ako zvýrazňovač štetcom.

B533 - Tento eye shadow brush môže byť použité na prirodzene rozmazať liquid eye liner a na miešanie farby. Snažte sa použiť farbu rýchlo. Ticho plachtiť kefa kúsok po kúsku, pomôže vám to dosiahnuť prirodzený vzhľad.

B5510 - štetiny sú vyrobené z koňa, sú elastické, odolné a produkovať skvelé farby. Vlasy dĺžka je relatívne krátka, ktorý poskytuje dobrú kontrolu a môžete ľahko dosiahnuť prirodzené prelínanie farieb okolo oblasť horného viečka.

K005 - Naše musíte mať eye shadow brush! Môžete ľahko miešať farby a kresliť čiary s týmto štetcom, ktorý môže byť použitý so všetkými typmi výrobkov - kvapaliny alebo krému základný make-up, a aj prášok. Tiež Ideálny pre použitie gélové vložky.

Kefa Materiál Koza Vlasy
Používa Sa S Súpravy A Súpravy
Číslo Modelu J239 B5510 B533 K005
Názov Značky BDELLIUM NÁSTROJE
Rukoväť Materiál Drevo
Množstvo 5-Kefy
Veľkosť 1-Piece / plastic sleeve
Položka Druh Make-Up Štetec

Súvisiace produkty