Cestovné Skladovanie Prípade LifeStraw Osobné Vodný Filter Shockproof EVA Prenosné Vonkajšie Vody Čistička puzdro (Len Tak)

€7.33

-7%

€7.96

Nový produkt

1 položky

Štítky: 360 robot vysávač s7, cestovné zariadení, lifestraw, život slamy, air 2 xiao, auto stan dáždnik, vták vonkajšie, výchova k demokratickému občianstvu, zelený šport, multifunkčný nástroj.

Cestovné Skladovanie Prípade LifeStraw Osobné Vodný Filter Shockproof EVA Prenosné Vonkajšie Vody Čistička puzdro (Len Tak)

Odrážky: 1、Ideálna Veľkosť: Vhodné pre LifeStraw slamy čistička vody a vnútorná veľkosť o 22*4.5*4.5 cm/8.66*1.77*1.77 v slamy čistička vody, vode a prachu odolné, aby sa zabránilo prachu upchatie a znečistenie produkt vstup a trysiek.

2、Odolné na Použitie: robustný vonkajší plášť môže byť účinne chránená, vodotesné, prachu-dôkaz, shockproof a tlaku odolná. Interiér je vyrobené z flanelové materiálu, mäkké a produktu nebudú poškodené alebo opotrebované do kontaktu s výrobkom. To má určité absorpcie vody a udržuje ho v suchu.

3、Jednoduché uskladnenie: Ďalšie oka oddelení umožňujú umiestnenie malých položiek, ako sú pokyny a príslušenstvo pre jednoduché skladovanie a upratovanie.

4、Ľahko sa prenáša: lana ľahko sa prenáša a visí na batoh.

5、Kompatibilné Produkty: pre filtre. Chrániť vaše lifestraw vodný filter pred poškriabaním a vibrácie. (Poznámka: Lifestraw vodné filtre nie sú súčasťou dodávky.)

Špecifikácia:

Názov: Skladovanie Taška

Materiál: EVA

Veľkosť (cca.):

Vonkajšie rozmery: 23.5*6*5 cm/9.25*2.36*1.97 v

Vnútorné veľkosť: 22*4.5*4.5 cm/8.66*1.77*1.77 v

Váha: cca 95.3 g

Balenie Zoznam:

1*skladovanie taška

Druh Vrecku, Multi Nástroje
Veľkosť S

Súvisiace produkty