Auto elektromagnetickej energie hlavný vypínač DK138 238 batérie detektora prepínač 12V 24V

€14.92

-5%

€15.71

Nový produkt

1 položky

Štítky: výfukové golf, diferenčný spínač, dohodou prepínač, honda rally, auto batérie prepínač, batérie prepínač, auto hmotnosť prepínač, rez prepínač, rukoväť ohrievač prepínač, 150a prepínač.

Auto elektromagnetickej energie hlavný vypínač DK138 238 batérie detektora prepínač 12V 24V

package:

1pc

Elektromagnetické sily hlavný vypínač je vlastne elektromagnetické sacie prepínač. Dva zo štyroch konektory sú pripojené priamo na kladné a záporné svorky batérie cez mechanický manuálny prepínač (dva vodiče nesmie prejsť elektromagnetické hlavný vypínač). Keď je prepínač zapnuté, batérie prúd bude prechádzať. Elektromagnetický ventil elektromagnetický hlavný vypínač generuje magnetické pole (to by mal byť schopný počuť 'pa'), a kontakty v elektromagnetickom hlavný vypínač sú spojené pod sacom magnetického poľa.

Tento prepínač je vlastne veľké relé. Existujú štyri drôty spolu: jedným z nich je zem drôtu, ostatné tri sú dve kladné póly, jedným z nich je batéria, ostatné je prepínač, a druhý je tri. Elektrickej energie, ktorý vytvára magnetické pole výstup, to je elektromagnetického spínača!

Tam sú dve veľké terminály na elektromagnetického spínača. Malé terminály sú podobné štyri-plug relé. Existujú dva typy pripojenia: jeden je na ovládanie záporný pól a veľké terminálu . vozidlo nosníkov, malý terminál s veľkým terminál , jeden s zapaľovanie zámok. 2 druhy kontroly pozitívne poliaci, spôsob pripojenia je veľký terminál pripojený na kladnom póle batérie, jeden koniec je pripojený na štartovanie motorového vozidla a celkový kladný pól montážnej linky, malý terminál je pripojený záporný pól a prvým je pripojený k vznieteniu zámok.

[Bezpečnostné opatrenia na používanie]

1. Batérie napätie musí byť uznané pred inštaláciou a mali by byť v súlade s týmto produktom. (tj 12V, 24V bodov)

2. Ak sa produkt používa bežne, malo by byť zapnuté pred spustením, a potom sa vypne po ukončení oheň.

3. Počas normálnej jazdy vozidla, nie je povolené na vypnutie relé bude, tak, aby sa zabránilo náhlej zmene bez zaťaženia napätie generátora a spaľovanie elektrických zariadení.

4, najlepšie miesto inštalácie: zvoľte, či chcete spoliehať na rám v blízkosti batérie, skrátiť napájací kábel je vhodné.

Názov Značky AZGIANT

Súvisiace produkty