DEDAKJ DE-1LW Prenosný Kyslíkový Koncentrátor Rozprašovač 93% Koncentrácii pre Domácnosť Generátor Kyslíka Aniónové Funkcia Kyslíka Stroj

€200.16

-35%

€307.94

Nový produkt

1 položky

Štítky: koncentrátor kyslíka, kyslík portabl, potápanie kyslík 5 l, vietor generátor 220 v, airwrap napáliť, generátor prenosný kyslíkový koncentrátor, olivový koncentrátor kyslíka, prenosné koncentrátor kyslíka, domácnosti kyslíka bar, psychické tv.

List klienta, z Mexika

Vážení zákazníci, z Mexika,pretože vaše colné odbavenie problémy DHL,teraz používame Mexiko špeciálnu linku bude dokončiť chrbta,nemusíte platiť daň, poplatok a môžete sledovať balík na http://www.redpack.com.mx/ po tovar príde na svoje cieľové letisko,dostanete balík bez problémov v 10-15 dní.

Naše Výhody

1. Sme Čínsko-nemecký spoločný podnik, spoločnosť s 3 výrobnej základne v meste Shenzhen,Dongguan a Huaihua. 2. Výroba základne celková plocha je približne 50 000 štvorcových metrov,30 výrobných liniek a viac ako 100 R&D zamestnancov. 3. Sme prešli zdravotnícke zariadenia, výrobné licencie,zdravotníckej registrácie, licencie,ISO 13485,CE,RoHS a PSE certifikácie. 4. Naše hlavné produkty sú kyslíkový koncentrátor,lekárske rozprašovač,krvný tlak monitor,teplomer,prsta pulzný oximeter,oko masér,krku, masér,nohy masér,elektrické zubné kefky, ústne irigátor atď.

Špecifikácie

Prietok kyslíka: 1L-7L Nastaviteľné Koncentrácia Kyslíka: 30%-93% (±3%) Kyslík Generácie Metóda: pressure Swing Adsorpcie (PSA) Aniónové Výstup: 8 Miliónov/cm3 Atmosférický Tlak: 86kpa-106kpa Menovitý Výkon: 120VA Menovité Napätie: AC110V (US Konektor)/AC220V (EU,UK, Zapojte) Displej Ovládanie: HD LED Dotykový Displej Prevádzkový Hluk: ≤45dB(A) Stroj Veľkosť: 34 x 18 x 31 CM Čistá Hmotnosť: 6 KG/13LB/211OZ

Pozornosť

1. Stroj by mal byť v vetraných miestach a vzdialenosť medzi generátorom a steny/ostatné objekty nie menej ako 10 cm. 2. Prosím, nedávajte anythings na vrchole kyslíkový koncentrátor. 3. Žiadne objekty za sebou a pod spodnej časti zariadenia, aby sa zabránilo vypnúť alebo znížiť koncentráciu kyslíka. 4. Oheň a fajčenie je zakázané keď prevádzkovať kyslíka stroj na výrobu. 5. Nie je navrhované pre zapnutie/vypnutie stroj sa často,prosím, reštartujte po stroj odstavený 3 až 5 minút. 6. Použite olej na čistenie stroj nie je povolené,ktoré môžu spôsobiť znečistenie a oheň.

Kyslíkový Koncentrátor Príslušenstvo

1.3 m Kyslíka Trubice 2.Ucho-hák Kyslíkový Inhalátor 3.Diaľkové Ovládanie 4.Kyslík Zásuvky Úst & Poistka,Vzduchový Filter 5.Nos Vdýchnutie Trubice 6.1.2 m Napájací Kábel (EÚ,USA,veľká BRITÁNIA) 7.Atomizáciu Pohár,Maska,Atomizáciu Trubice 8.Rýchla Operácia Usmernenie 9.Používateľská Príručka

Balenie

1. Dajte generátor kyslíka v poli farba s penová. 2. Farbu po balené dobre. 3. Dať farbu políčka v škatuli s penová. 4. Obal po balené aj poštovné.

Ako Sa Kyslíkový Koncentrátor Práce

1. Vzduch sa vstúpiť do kompresora cez poistku s filtrom a šumu funkcie. 2. Kyslík a dusík sú oddelené molekulárne sito. 3. Kyslík sa bude udržiavať a dusíka vypúšťanie do keramické samostatný ventil. 4. Na prísun kyslíka do vody v nádrži a môžete sa tešiť na vlhké kyslíka.

Často Kladené Otázky

1. Otázka: Je stroj lekárske použitie alebo domáce použitie? Odpoveď: Tento kyslíka stroj je určený pre domácu starostlivosť. 2. Otázka: Ako dlho môžem použiť kyslíkový koncentrátor priebežne? Odpoveď: môžete použiť 3000 hodín nepretržite po našom teste. 3. Otázka: Môže dvoch ľudí ho použiť zároveň? Odpoveď: Áno,stroj môže dodávky kyslíka pre 2 osoby v rovnakom čase, ale dvakrát kyslíka trubice nie je štandardné príslušenstvo. 4. Otázka: Je tento stroj s atomizáciu funkciu? A: Áno, môžete ho použiť ako kyslíkový koncentrátor a rozprašovač. 5. Otázka: môžem používať počítač v aute? Odpoveď: môžete použiť ho v aute, ale solárneho invertora je potrebné. 6. Otázka: Môžu tehotné ženy, použitie? Odpoveď: tehotné ženy môžu používať stroj bez problému. 7. Q: musím platiť dovozné clo? Odpoveď: nie Sme si istí, či musíte zaplatiť colný poplatok, ale vieme dodať akékoľvek dokladov ako faktúra,certifikáty na povrch chrbta.

Záruky A Služby

1. Naše záručná doba je jeden rok od zakúpenia. 2. Poslať nový stroj je k dispozícii pre kvalitu problém nemôže byť vyriešený tým, že našu pomoc. 3. Váš dotaz budú odpovedali 2 hodiny.

prietok 1L-7L/Min
Funkcia 2 concentrador de oxigeno
Oblasti Aplikácie 11-20㎡
Objem Vzduchu 750m3/h
Funkcia 3 concentrador de oxigeno portatil
Výkon (W) 200W
Podmienky Používania Domácnosť
Prívod Kyslíka Nad 5 L/min
Koncentrácia kyslíka 30%~93%
Prevádzka Hluku ≤45dB
Kyslík Generácie Metóda Pressure Swing Adsorpcie (PSA)
Hluk ≤45dB
Zdroj Napájania Striedavý Prúd
Typ Produktu Kyslíkový Koncentrátor Generátor
Aniónové Hustota >4000000pcs/m3
Funkcia Okysličenie
Pôvod CN(Pôvodu)
Štýl Kyslíka Bar
Napätie (V) 220V
Druh Negatívne Ióny
Menovité Napätie AC110V (US Konektor)/AC220V (EU,UK, Zapojte)
Názov Značky DEDAKJ
Inštalácia Prenosné
Funkcia 4 generador de oxigeno
Funkcia 1 koncentrátor kyslíka
Funkcia 5 consentrador de oxigeno
Číslo Modelu DE-1LW

Súvisiace produkty