10pcs Microblading Ihly Tipy Elektrické Derma Pero Nano Ihly Bajonet MYM M5 M2 N7 Kazety Pre Auto Starostlivosti o Pleť Mikro ihly

€5.28

-36%

€8.26

Nový produkt

1 položky

Štítky: derma pero, derma roller, tampon, prenosné zariadenie ihly zadarmo mezoterapia, microblading ihly 9, dr pepper tričko, kazety nano ihly, derma pero mym, microneedl, ihla patch.

Microblading 10pcs Ihly Tipy Elektrické Derma Pero Nano Ihly Bajonet MYM M5 M2 N7 Kazety

Aplikácie z MYM M5 M2 N7 mikro ihly kazety: výmena ihiel na derma pero. Dĺžka ihly je nastaviteľná do rôznych veľkostiach závisí na oblasti, účely a liečby. Je to pohodlnejšie na liečbu úzkom priestore, ako sú nos, okolo očí a úst. Funkcie: To je eletronic automatizované mikro ihly, s textami, ktoré upravuje dĺžka ihly. To je hygienické,pohodlné a bezpečné. Kolmými pohyb ihly tip umožňuje čistenie úzkych plôch, a zmierniť bolesti Špecifikácia: Množstvo: 10pcs (derma pero nie je v cene!) Kazety: 1/R3/F3/R5/F5/F7/9/12/36/42/Nano Kolo Pin Ihly (Oblek Pre MYM Ihly a všetky Bajonet Kazety) Derma Pero Typ: Bajonet Port balenie Obsahuje: 10x Ihly cartidges (derma pero nie je v cene!) Poznámka: Ak potrebujete Dr. Pero Stroj Pero, prosím, kontaktujte nás.

Druh Tetovanie Ihly
Názov Značky dr.pero

Súvisiace produkty