Doprava zadarmo LMS430HF19-003 LMS430HF19 LCD displej s dotykovým displejom digitalizátorom. pre TomTom GPS , GPS, LCD

€8.02

Nový produkt

1 položky

Štítky: lq065t9br51u, raspberrry pi obrazovke, garmin zumo, e ink, batéria tomtom, 7inch displej, android tablet, 1024x600 lcd, ipad 6 lcd, gps tomtom 2.

Popis:

* Kompatibilné s: LMS430HF19-003

* Veľkosť: 4.3 palce

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

Veľkosť Displeja 7~10 Palec
Typ Produktu LCD Tablet

Súvisiace produkty