Motocykel Vyhrievané Rukavice 3,7 V/3600mAh Lítiová Batéria Vodotesné Udržať v Teple vykurovacími Rukavice Pre Vonkajšie Lyžovanie na Koni

€33.53

-25%

€45.31

Nový produkt

1 položky

Štítky: exo vyhrievané rukavice, elektrické vyhrievané rukavice motocykel, textílie držiak na pero, pro lyžovanie, latex glowes, dážď overgloves, neoviva, termálne spodná bielizeň, vlna, rukavice tepla, MCU.

Funkcie:

1. Dobrý materiál: Vyrobené z nepremokavej textílie, môžete vymazať vody na rukavice na čas, keď si mokré od dažďa. Vnútro rukavice je stále v suchu. Vyrobené z mäkkej a pohodlné linter, podšívka je hladký na dotyk a teplé vedenie.

2. Užívateľsky príjemný dizajn: Nie je pružné a mäkké ochrany blok na zadnej strane rukavice, ochrana ruky pri jazde alebo výkone. Väčšina dlaň rukavice je vyrobená z priedušného a anti-slip kože, ktorý je odolný proti opotrebeniu a pomôže vám lepšie uchopenie. Rozšírená náramok úprava pracky a zatváranie dizajn bude mať vaše ruky teplejšie.

3. Rýchle vykurovanie: na Sebe to rukavice, vaše desať prstov a ruky späť budú zahrievať. A to ohrieva rýchlo.

4. Inteligentné nastavenie teploty: rukavice obsahujú 2 lítiové batérie 3,7 V/3600mAh. S vizuálnu kontrolu teploty prepínač, ľahký dotyk tlačidla, farebný dýchanie kontrolka, intuitívne výstroj pozície displeja tri-výstroj teplota, to je jednoduchšie na použitie.

5. Inteligentný dotykový displej: palec časť ukazovák je vyrobený z kompozitného materiálu, ktoré vysiela ľudské telo, indukčné cez rukavice na displeji mobilného telefónu, takže môžete prevádzkovať len v zime. (Ako existujú rozdiely v teplote, vlhkosti a ľudí fyzický stav, mobilné telefóny dotyku môže mať rôzne účinky. To nie je nevyhnutne súvisieť s kvalitou rukavice, ak niektoré funkcie zlyhať.

Pokyny:

1. Úplné nabitie batérie. (nabíjačky je dodávaný s výrobkom, a nabíjačky indikátor svieti nazeleno, keď je batéria plne nabitá.)

2. Pripojte batériu do konektora v rukavice batérie taška.

3. Vložte batériu do batérie taška a zatiahnite zips.

4. Stlačte spínač na dlhú dobu zapnite napájanie. Na prvý prevodový je zvyčajne na štartovanie(červené svetlo). Stlačte spínač jemne upraviť výstroj. Stlačte spínač na dlhú dobu vypnite napájanie.

Špecifikácie:

Názov: Regulácia Teploty, Vyhrievané Rukavice

Štýl: tri-výstroj teplota úprava, päť prsty a ruku držať otepľovanie

Batéria konfigurácia: 3.7 V/3600mAh lítiová batéria(jeden kapacita batérie 3600MAH)

Teplý čas: 3-6 hodín

Farba: čierna

Veľkosť: M/XL

Balenie Zoznam:

1 pár vyhrievané rukavice

1*špecializované nabíjačky

1*nabíjací kábel

2*3600mAh lítiová batéria

Fotografie Produktov:

Funkcia 3 vyhrievané motocyklové rukavice
Funkcia 4 teplo rukavice lyžovanie
Funkcia 1 Vyhrievané rukavice
Číslo Modelu vyhrievané rukavice motocykel
Funkcia 2 kúrenie rukavice lítium -
Drop shipping Podpora
Materiál Spandex, Nylon, Vlnené Tkaniny, Vlny, Kože

Súvisiace produkty