Elektronické Prestage 3 spôsob Crossover Rada Linkwitz-Riley Filter, Trieda A Napájanie Audio Frekvencia Delič 850HZ/4200HZ T1215

€51.67

-29%

€73.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: mid basov ý reproduktor, Mp4 prehrávač 8 gb, nekrvavé, 3 spôsob crossover hifi, hifi napájací zdroj, dc filter, lineárne napájacie teradak, dc power filter, audio filter, 2 delič frekvencie.

Prvý výber : S Triedou A paralelné napájanie, modulárna štruktúra, vstup a výstup pomocou terminálov Druhej voľby :Trieda A paralelné napájanie, modulárna štruktúra, vstup a výstup pomocou RCA lotus zásuvky Tretej voľby : bez napájania , non-modul štruktúra, vstup a výstup pomocou terminálov Pomocou ± 12V alebo ± 15V DC regulovaného napätia, regulovaný napájací zdroj je potrebné (transformátor výkon je 10-30W), ktorý je vhodný pre užívateľov, ktorí už majú regulovaný napájací zdroj. Non-moduly sú vhodné pre používateľov, ktorí zistili frequency division bod.

Štvrtý výber : Nie napájanie, non-modul štruktúra, vstup a výstup pomocou lotus zásuvky Pomocou ± 12V alebo ± 15V DC regulovaného napätia, ďalšie regulované napájanie je potrebné (transformátor výkon 10-30W je to možné). vhodný pre užívateľov, ktorí už majú regulovaný napájací zdroj. Non-moduly sú vhodné pre používateľov, ktorí už boli crossover Point Hlavné technické parametre: 1.Typ filtra: Linkwitz-Riley filter, 2. Predvolené crossover point: 850HZ / 4200HZ. Crossover bod môže byť upravený podľa vašich požiadaviek. 3. Útlm svahu: -24dB / Oct 4. dosková konštrukcia: dva-channel input šesť-kanálový výstup 5. Operačný zosilňovač čip: NE5532 6, potenciometer typ: 09 typ 10K double sealed potenciometer 7. Rozmery dosky: 176 * 99.5 mm (s triedou A paralelné regulovaný napájací zdroj) 136 * 99.5 MM (bez napájania, otvor vzdialenosť 121 * 78.5) 8. Napájacie napätie: AC dual 15V (s Triedou A paralelné regulovaný napájací zdroj) DC ± 15V (bez napájania) ,Pracovný prúd frequency division časť Výhody: * Pomocou Triedy A paralelné regulovaný napájací zdroj, aby sa zvuk viac jemné a kolo * Pomocou krátke pripojiť môžu realizovať bezplatné konverziu medzi dvoma frequency division a tri frequency division * Vybrané kvalitné veľká-kapacita dovezené spojky kondenzátory * Použitie jedinom čipe kondenzátor kapacity triedič zoradiť 40 frekvencia-deliace kondenzátory opäť zabezpečiť súlad frekvencia-deliace index * modul je pripojený k základnej doske s 2 kolíky pre jeden pin na zabezpečenie viac spoľahlivý kontakt * veľký počet high-kvality dovážaných komponentov sa používajú na zaistenie ukazovatele výkonnosti Možno vaše reproduktory, zosilňovače alebo nedokáže splniť požiadavky tretej frekvencie. ale s napájaním alebo nie ,tri frekvencie doska podporuje konverziu medzi treťou frekvencia a druhý frekvencie . Metóda : Odpojte nízke crossover point modules pre R (pravý kanál) a L (ľavý kanál). Skrat dvoch bodov na nízke crossover point pätica bude to 2-cestný crossover. Pri 3-pásmový frekvenčný sa používa aj ako 2-spôsob, frekvencia, originálny stredový výstup stáva bass výstup, a originálny stredový volume potenciometer stáva basy potenciometer. Tento crossover rada je stereo tri-way crossover doska s aktívny crossover, 6-kanálový výstup, ktorý môže priamo jednotky 6-pásmový zosilňovač. ( 3 spôsob crossover doska poskytuje podrobné informácie o spôsobe modifikácie crossover point, vrátane schematické diagramy, modul výrobných metód, obrázky a text, ľahko zvládnuť, a poskytuje crossover point softvér na výpočet)

Package Zahrnuté:

1pcs hotové dosky

Frequency division modul, každý modul je crossover point, dva bloky pre ľavé a pravé kanálov Na doske frequency division komponenty sú vyrobené do moduly a okruhy sú rovnaké ako tie, bez modulov. Ak poznáte frekvenciu divízie bod systému, potom môže použiť modul. Hlavným účelom pomocou modulu je ľahko zmeniť crossover frekvencia bez odstránenia hlavnej palube. Môžeme urobiť moduly s rôznymi crossover bodov pre vás na splnenie rôznych potrieb.

Kanály 7 (6.1)
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky LUSYA
Maximálny Výkon Na Kanál BEZ NAPÁJANIA
Druh Linkwitz-Riley filter
Číslo Modelu 6 Kanálov
Package No
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty