Chrome Silver Elektrická Gitara Stroj Hlavy Prijímačov žiadne skrutky Ladenie Kolíkov J-802 Vyrobené v Kórei ( S obalom )

€12.07

-18%

€14.72

Nový produkt

1 položky

Štítky: zlaté skrutka, hlavy gitara stroj, gitara kolíkov kórea, tuner, a8 hra, elektrická gitara auta micro, pedál kolíkov chrome, pre guitar tuner, guitar tuner, gitara montáž na stenu.

Informácie O Zákazníkoch 1.Fotografie produktov do siedmich dní po odoslaní sa, prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Naše výrobky sú nové produkty, tam bude pracovať personál, množstvo a kvalita pred odoslaním, prosím zákazníkov v pohode. 2.Položky sú dodávané prostredníctvom EMS. osloviť väčšinu krajín v rámci 10 20business dní. To je pre USA. KANADA. AUSTRÁLIA. . Pre ostatné krajiny. môže to mať viac času, aby sa dospelo. 3.Package--balíka. naša spoločnosť bude mať metódou štandardizovaných balenie. zvyčajne. počas prepravy je veľmi silný. 4.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie. 5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Názov Značky Kaynes
Druh Ladenie Peg
Číslo Modelu J-802

Súvisiace produkty