Nerezová oceľ a hliník rezanie laserom, ohýbanie služby, 304/6061/5052 sheetmetal výroba

€10.75

Nový produkt

1 položky

Štítky: STM32, stanless oceľového plechu, laserový ukazovateľ, funiture nehrdzavejúcej ocele, fólie z nehrdzavejúcej ocele, laser nd yag q prepnúť, extraktor laser cut, oceľové rúrky, šperky z nerezovej ocele, rukoväť studenej ocele.

Vážení Zákazníci,

Upozornenie všetky výrobky v našej predajni nie je možné objednať priamo.

Pretože všetky diely sú prispôsobené na základe zákazníka 2D alebo 3D kreslenie.

Prečo si vybrať nás?

Dodávame najrýchlejšie, spoľahlivé, cenovo najdostupnejšie CNC obrábanie, prototyp, takže, plechové výroba, lisovanie, a inžinierska činnosť.

Zadarmo 3D konštrukcia služby pre jednoduché diely

Profesionálne enginnering podporu pre svoj nový projekt pred výroby.

Profesionálne DFM správa pred podaním objednávky

Rýchla spätná väzba, sme vždy online!

Rýchlo, ponuku, všetky cenovú ponuku bude potrebné urobiť do 12 hodín.

Najlepšia kvalita

Krátke dodacie lehoty, CNC môže byť vykonané do 3 dní, liatie môže byť vykonané do 15 dní.

Cenovo dostupné investovať do svojho nového projektu

Naše sevice gurantee:

1. Ak diely sú odlišné od kreslenie,

2. Ak diely " tolearance excesy svojho 2D kreslenie a nie je možné montovať,

3. Ak časti vzhľad nie je v súlade s vaším objednať požiadavky,

4. Ak diely sú stratené počas pôrodu, budeme vymeňte diely pre vás hneď a budeme znášať všetky náklady. Názov Produktu:

nerezová oceľ a hliník rezanie laserom, ohýbanie služby, 304/6061/5052 sheetmetal opracovania Materiálov Možností: z Nehrdzavejúcej ocele,hliníkovej zliatiny,Železo,mosadz,meď,zliatiny titánu,plastu,dreva a Post-ošetrenie možnosti v schôdze manažérov pre rozvoj podniku:

1.Olejomaľba

2.Hodváb sieťotlač

3.Tampónová tlač

4.Laserové gravírovanie

5.Mäkké maľovanie

6.UV lakovanie

7.Elektrolytické pokovovanie

8.Prirodzené farby vodivé anodization

9.Nevodivých anodization

10.Na vrhanie piesku

11.Cataphoresis

12.Zrkadlo leštenie

13.Electropolishing

14.Wiredrawing Výroba Zariadení zoznamu:

1.CNC frézke

2.CNC sústruhov stroj

3.Laserový rezací stroj

4.Ohýbačky

5.Dierovanie stroj

6.Chamfer stroj

7.EDM stroj

8.WEDM stroj

9.Brúska

10.Vstrekovacieho stroja

11.Lejacích strojov

12.Leštiaci stroj

13.Vŕtačke

14.Nepremokavé skúšobný stroj

15.Ťahanie napätie tester stroj

16.Tvrdosť testovanie stroj

17.CMM meranie stroj

Výrobný proces:

dizajn-CNC laserové rezanie/plameň rezanie/lisovanie-forming/ohýbanie-CNC obrábanie –zváranie-povrchové úpravy-montáž-balenie

O schôdze manažérov pre rozvoj podniku Bestcreating Dizajn a Výroba Obmedzená je popredným dizajn výrobku a výrobcu v Číne. Našiel v roku 2009, nachádza sa v BanTian, Shenzhen mesto, továrenská oblasti teraz výstrelky, 2000㎡. A my sme vybavená rôznymi zariadeniami CNC, EDM, W-EDM, sústruženie stroj, stroj na vŕtanie, brúsenie stroj a vstrekovacie stroje a poskytujú spoľahlivé výrobné služby. Ste vítaní, aby vyskúšať naše služby zaslaním E-mailov. Nie len poskytnúť CNC opracovanie, výrobu prototypov, liatie služby, dodávame tiež návrh služby reverzné inžinierstvo a mechanické rozvoja. 5 mechanické a 2 elektroniky, 5 CNC programátor inžinierov s minimálne 5 rokov skúseností, 10 prototyping a CNC techniky na podporu nových projektov. Schôdze manažérov pre rozvoj podniku zamerané na vysokú presnosť, rýchla účinnosť, nízke náklady na výrobné služby pre zákazníkov po celom svete. Prvý prototyp nový výrobok dodávateľ na území Internet Vecí, Smart Home system, Robotické riešenia. DODÁVATEĽ XIAO MI

Sme hrdí na to, vyhlásiť, že v roku 2011 sme sa stali jedným z dodávateľov Xiao MI Technológie na výrobu plastových dielov ako sú slúchadlá krytu, slúchadlá box, atď.. zďaleka objem výroby slúchadlá box dosiahol 500 miliónov sady, aj keď je to veľmi jednoduchý výrobok, ale Xiao MI spýtal sa pre veľmi vysoké a prísne vzhľadu a rozmerov požiadavky. Pod prísnu kontrolu produktov proces Xiao MI, schôdze manažérov pre rozvoj podniku teraz si je istý, podporovať vaše nové projekty a my sa zameriava na poskytovanie vám Xiao MI kvality produktu. Navyše, v posledných rokoch sme tiež získali a začal spoluprácu s veľa zahraničných spoločností ako Sabouran Polymér Co. z Iránu, Erum skupiny zo Španielska, Obstarávanie, Správcu na Vzduchu Comm Corporation z USA, atď..

Často kladené otázky

Otázka: som chcete kopírovať jeden produkt, a mám len vzorku, čo by som mal robiť? Naše inžinierske tím bude podporovať svoj projekt získať kresbu. Prosím, kontaktujte: info(pri)bestcreating.com Otázka: nie som si istý, ktorý kreslenie formáty sú k dispozícii pre výrobu? Odpoveď: stp/krokom sú najlepšie. Ak nie je možné uložiť ako .stp, prosím uložiť ako .stl a kontaktujte nás dostať engineering support. Otázka: Môžete factory poskytnúť one-stop servis pre celý produkt? Odpoveď: Áno, CNC prototyp, CNC obrábanie, vákuové odlievanie,3D tlač, vstrekovanie plastov, hliníka/zinok liatie, sheetmetal výroba, rezanie laserom, stlačte a brzdy tvoriace sú všetky žiadny problém v našej továrni. Q:chcem, aby sa niektoré tlač, laserové gravírovanie atď.. na môj produkt, je to ok, vaše továreň? Odpoveď: Áno, rôzne po skončení liečby sú k dispozícii v našej továrni ako olejomaľba, hodváb sieťotlač, laserové gravírovanie, ultrazvukové zváranie, galvanické pokovovanie, hliníkové anodization, PVD, atď.. Otázka: Čo by som si mal vybrať vstrekovanie plastov pre produkt? Odpoveď: ABS, PC, ABS, PET, PS, POM, PP, atď.. Pre podrobnejšie informácie, prosím, kontaktujte: info(pri)bestcreating.com Otázka: Aký druh dreva alebo dreva môže byť CNC obrábané na vaše továreň? Gumy, drevo, buk, orech, dub, borovica drevo, popola dreva a pod. Otázka: Aké farby môžem získať pre hliníkové anodization? Odpoveď: Rôzne farby sú k dispozícii, poskytneme vám Pantone kód, nech máte na výber, prosím, kontaktujte: info(pri)bestcreating.com Otázka: Môžete robiť silikónové/guma prototyp? Odpoveď: Áno, hovoríme, že vákuové odlievanie, stačí uviesť vaše materiál, typ, farba, množstvo a tvrdosť k nám. Tešíme sa na podnikanie s vami.

Druh Iné
Číslo Modelu Oem
Použitie Komerčné Výroba
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele

Súvisiace produkty