2Pc Kryté Ľadové Kocky Zásobníku Nastavené pre 14 Kociek Ľadu Formy Pružné Gumené Stohovateľné Plastové Formy Ľadu, Plesne, Kuchynské Doplnky #R10

€3.45

-16%

€4.11

Nový produkt

1 položky

Štítky: ice nastaviť, kocky ľadu, kocka ľadu, zásobník, formy ľadu plastové, výrobník ľadu kremíka, ľad, formy ľadu, kremík, formy ľadu, ice cube maker s krytom, ice cube formy plastové.

2Pc Pokryté Ľadom Zásobníku Nastavené pre 14 Kociek Ľadu Formy Pružné Gumené Stohovateľné Plastové

Popis:

Potraviny-Stupeň Bezpečnosti Materiálu. Každý zásobník robí 14 pekné-veľké kocky spolu 28. Skvelé pre domáce použitie, strany a bary atď. Jednoduché Odstránenie Ľadu. Flexibilný silikónový materiál tvary spodnej dobre, čo umožňuje jednoduché uvoľnenie kocky ľadu. Každý byt kocka priestor je oddelený od ostatných, takže môžete ľahko tlačiť na dne. Nie sú potrebné žiadne trápne ohýbanie a nie viac kocky ľadu slithering cez váš counter alebo podlahe ! Stohovateľné & Odnímateľné Veko. Je dodávaný s odnímateľným vekom, tento inteligentný nástroj vám umožní vytvoriť pekné kocky, zatiaľ čo udržuje kocky ľadu z absorpciu mraznička pachy. Navyše, tieto jednoduché uvoľnenie vaničky zásobník ľahko a elegantne do mrazničky bez lepenia. Duable a umývateľné v Umývačke riadu. Navrhnuté s dobrou tuhosťou, zásobník nie je ľahko popraskané. Po vykonaní ice cube s ovocie, zmrzlina, sóda alebo víno, môžete ich dať do umývačka riadu priamo. Svieže Farby a Výstižný Dizajn. Navrhnutý s bielej, zelenej a modrej farby, zásobník vám poskytne príjemnú náladu, aby sa ľad. Sa vám bude páčiť ľadu, takže skúsenosti. Materiál: PP & TPE (Silikónové) Rozmery:10 x 3.9 x 1.14 palcový (L x W x H)

Poznámka:

Nepoužívajte kovové kefa na čistenie týchto ice cube tácky. Nečistite ice cube tácky so silným čistiacim prostriedkom, v prípade, že si skorodované. Udržať tieto ice cube vaničky preč z ohňa zdrojov v prípade, že si skreslený. Prosím, vytrieť vaničky s mäkkou handričkou. Radšej nie pridať príliš veľa vody v prípade, ľad a kryt odkrvovacieho dohromady.

Package Zahrnuté:

2 x Ice Vaničky

Materiál Plastové
Číslo Modelu Skladovanie
Certifikácia CE / EÚ
Funkcia Skladom
Ice Cream Nástroje Typ Skladovanie

Súvisiace produkty