Stirling Motora, Vyváženie Motora, Motor Model Tepla Pary Vzdelávania Diy Model Plavidlá Objav Alternátor Školské Potreby Príslušenstvo

€37.16

-35%

€58.06

Nový produkt

1 položky

Štítky: fizik sedlo, libra motora 16, zostatok loptu newton, 187 auto, horúci vzduch motora, motor simulačný model, kovové motora mini, mosin rozsah, toyan fs s100g 4 zdvih rc motora, spaľovací motor model.

Ak si kúpite viac ako 4pcs v čase, dostanete 6% zľavu a systém vám automaticky vám zľavu.

Bradlách motor s LED svetlá, bradlách motora bez led svetlá, ale stále môžete výrobu elektriny Názov Produktu: DIY Stryn typ motora parný výkon. Materiál: Kov. Metóda balenia: samostatne tesniaci taška. Toto je para, dynamický model DIY motora v Stryn, a schopnosť robiť cvičenia. Môžete predviesť váš malý priateľ. "Pozrite sa, ja som naozaj skvelé! Urobil som to sám! "Tento model je trochu ťažké nainštalovať. To je spôsob prípravy detí schopnosť a duševná schopnosť. Inštalácia vyžaduje trpezlivosť, trpezlivosť a trpezlivosť. Poznámka: 95% alkoholu, bez vody, bez oleja. Žiadne použitie, petrolej, benzín, olej, víno, sviečky. Upozornenie: alkohol je potrebné urobiť sami.

1. Alkohol spaľuje viac, keď sa použije.

2. Používanie 95% liehu

3. Nepridávajte vodu alebo paliva.

4. Napáliť na 2 minúty

5. Petrolej, benzín, ľahšie olej, alkohol a sviečky by nemali byť používané.

6. Zase zotrvačník pomôcť začať pred začatím.

7. Vezmite prosím na vedomie, že, ak pás je príliš tesné, že bude mať vplyv na motor otáčania.

Poznámka: keď dostanete balík, ak sklenenej trubici je poškodený, prosím, nebojte sa, my vám zašleme nové sklo trubice. Ak máte akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte zákaznícky servis. Ďakujeme! Tento motor nie je potrebné, pridať vodu, suché spaľovanie vzduchu rozširuje na výrobu energie.

Najväčší civilizácie ľudstva bola prvá priemyselná revolúcia zastúpená parný rušeň, tak mnohí ľudia boli zvedaví, o jeho princípy. Druhá priemyselná revolúcia bola zastúpená elektriny. Aerodynamika je bohaté na znalosti fyziky, jeden valec externé spaľovacieho motora. Visual motora zásade logická hračka vyučovanie experimentálne zariadenia, láska fyziky vlasy rovnaké peniaze na nákup hračiek, som sa rozhodol pomáhať deťom učiť sa, deti samotné záujem o učenie je úplne odlišné od toho, čo sme silu ísť. Dúfam, že cez toto dieťa, študenti sa budú viac zaujímať hodiny fyziky. Pretože kupujúci je nelegálne operácie spôsobené sklo rozbiť sa povedať, že z dôvodu expresné doručenie, žiadajúci zadarmo reedícia, tak prosím, pozrite sa pozorne na deň po prevzatí tovaru, ak existuje akékoľvek poškodenie, prosím zanechať správu dňom, druhý deň je neplatný. Zhrnutie produktu non-práce: 1. Urobil malé trubičky, dotknite veľkú stenu? 2. Či už malý test tube dotkne prednej alebo zadnej pri odbočovaní ručne 3. Rozpoznať, či skla je poškodený alebo nie 4. Ihla barel stene nesmú obsahovať oleja a vody 5. Nie je teplo sviečky, 6. Vytiahnite zotrvačníka v 90 sekúnd 7. LED Spustenie a Znova Nainštalovať 8. Udržanie dýchacích ciest patency Poznámka 1: Alkohol lampa nemôže dotknúť ohrevného valca (rozbité sklo trubice) Poznámka 2: Odstránenie alkoholu lampa pri úprave stroj (anti-scalding) Poznámka 3: Olej na tri pohyblivé body medi hlavu a kľukového hriadeľa (rýchlejšie otáčanie) Poznámka 4: Pripojenie prút a kľukového hriadeľa by nemala byť príliš uviazol (nie je otočené) Poznámka 5: nepridávajte vodu (rozbité sklo trubice)

Pôvod CN(Pôvodu)
Upozornenie Prosím, použite ho v sprievode dospelých osôb.
Veľkosť 160 *87 *110 MM
Predmet Fyzika
Druh Motor
Číslo Modelu DFBG-16

Súvisiace produkty