LED schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rám Pro Oka Asistent S 4 Sondy Perá Pracuje Pre FGTECH/BDM100/Dimsport schôdze manažérov pre rozvoj podniku Adaptéry ECU Remap Držiak

€5.82

-12%

€6.62

Nový produkt

1 položky

Štítky: anjel vankúš, led offroad, rám foto, schôdze manažérov pre rozvoj podniku rám, ecu flasher, kess, rukavice pracovné, auto diagnostické prístroje, schôdze manažérov pre rozvoj podniku, nakladač volvo.

LED schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rám Pro Oka Dobré Asistent S 4 Sondy Perá Pracuje Pre FGTECH/BDM100/Dimsport ECU Remap Helper

SCHÔDZE MANAŽÉROV PRE ROZVOJ PODNIKU RÁM PRO:

Staré schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rámu:

Zoznam Balíkov:

1pc x schôdze manažérov pre rozvoj podniku rám

1pc x Pre BOSCH adaptér

1pc x, SIEMENS adaptér

1pc x Pre DELPHI adaptér

1pc x Pre MARELLI adaptér

Schôdze manažérov pre rozvoj podniku 100:

1. BDM100 je univerzálna čítačka/programátor (nevyžaduje náš ZÁVOD softvér nevyhnutne), ktorý umožňuje čítať a programové súbory v ECU dodávané s pre MOTOROLA MPC5xx procesor (esenciálne). ECU musia byť odstránené z auta a je naprogramovaný podľa osobitného jar kontakty bez spájkovanie na dosky plošných spojov. Táto metóda sa používa napríklad, ak auto nemá žiadne spojenie z OBD konektor do ECU alebo pre veľmi nové ECU verzie. Najlepším nástrojom na to je schôdze manažérov pre rozvoj podniku 100.

2.Akým spôsobom programovania sa má použiť, závisí od toho, výrobca, model, rok a ECU typu v aute.

Vo všeobecnosti môžeme použiť najjednoduchší spôsob programovania. Takže ak auto môžete naprogramovať pomocou OBD portu, urobíme to takto.

3.Po zabezpečenia záznamy o OBD2 programovanie získať viac a viac ťažké, nové možnosti má prísť na chiptuningu Ecu s pre Motorola MPC555 - 565.

4.Túto generáciu pre procesory Motorola obsahuje 448KB - 1MB Flash pamäte. Že pamäť nie je možné čítať a programovať s programátor eprom. Preto je možné cez tzv. schôdze manažérov pre rozvoj podniku rozhranie, ktoré musí byť realizovaná na každom ECU dosky. Pre tento účel sú väčšinou 10 spájky, podložky na PCB.

5.Alternatívy existujú v Ecu s 12 alebo 14 spájky, podložky, ktoré môžu byť dodávané s prevádzkovým napätím nad tieto podložky.

6.Na BDM100 spája tieto spájky podložky z schôdze manažérov pre rozvoj podniku port s WinOLS PC cez USB zbernicu. Na BDM100 dostane jeho prevádzkové napätie z USB zbernice. ECU potrebuje svoju vlastnú napájacie napätie +12 voltov. 7. BDM100 vyžaduje ECU boli otvorené, "na lavičke", ako čítanie/programové operácie sú realizované prostredníctvom prepojenia plochý kábel na konkrétne oblasti ECU (nástroj, na druhej strane, je spojená do portu USB počítača). 8. BDM100 umožňuje tiež vytvoriť dokonalé kópie celý softvér ECU (po tom, prečítajte si pôvodný ECU software). Zoznam balíkov: 1 x schôdze manažérov pre rozvoj podniku 100 Rozhranie

1 x ECU, prípojný kábel s 3 adaptéry

1 x USB prepojovacieho kábla

1x 12V Napájanie

NOVÉ LED schôdze manažérov pre rozvoj podniku: NOVÉ LED schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rám je najnovší upgrade ECU Programovací adaptér . Ďalšie Funkcie, ako staré schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rám. To je najlepšie použiť pre FGTECH/BDM100/CMD/DIMSPORT atd... ECU chiptuningu Nástroje. Jednoduchá inštalácia a prevádzka bez bolieť ECU doska. Funkcia: Pre Auto rush,upravovať,programovanie držiak stojanu. Hodí sa pre ECU kefa&napíšte,ecu upravené&programming. Sonda držiteľ,dimsport asistent. Materiál: Hliníková zliatina stojan Arcylic rada,oka asistent venujte prosím upozornenie: NIE kontakt PCB v pacakge LED musí pracuje sa na 12V.Spojiť sa s sondy,potom odpojte 12V napájanie pre LED bude svietiť, a funguje. Sonda pero môže nastaviteľné zoznam Balíkov: 1 x Alumiunm BMD Rám Nové LED 1 x Neporiadok Arcylic Board(S LED&Konektor) 4 x Sonda Perá 4 x prepojovací Kábel

Lite LED schôdze manažérov pre rozvoj podniku RÁMU:

Úvod:

To VIEDLO schôdze manažérov pre rozvoj podniku RÁM je najlepšie na stenu Pre ECU Aktualizácia / ECU Štetec A Napísať / ECM Upravené a programovanie / Sonda držiteľ / Dimsport aids. To je oveľa lepšie ako staré schôdze manažérov pre rozvoj podniku rám.

Najnovšie prepustený VIEDOL schôdze manažérov pre rozvoj podniku Rám môže dokonale fungovať s FGTECH / BDM100...ECM chiptuningu Nástroje.

Moc W
Položka Výška 10cm
Položka Hmotnosť 0.5kg
Názov Značky Oxchelod
Napätie 12V
Hardvéru Verzia No
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Šírka 20cm
ecu remap ECU Upgrade Helper
Funkčné Pre FGTECH BDM100
Položka Druh Auto Diagnostické Káble a Konektory
Funkcia Dobrý Asistent ECU Programátora Nástroj
Funkcie ECU chiptuningu Nástroj
Druh Materiálu plastové oka
Elektronické No
Názov Modelu Programovanie Držiak
Položka Dĺžka 30cm
Verzia Softvéru No
Externé Testovanie Certifikácia ce

Súvisiace produkty