445-mala načítavať pri 450 nm Blue Laser Hlavu 15W Vysoko výkonné Laserové Gravírovanie Laserom Modul DIY CNC Laser Rytec Stroj Dreva Router Rezné Časti

€181.12

-39%

€301.86

Nový produkt

1 položky

Štítky: papier laserové gravírovanie, cnc router, 15000mw laser, extraktor laser cut, cnc mini, engrav laser, cnc, cnc na drevo, laser rytec 40 w, vedúci laser.

ZHONG HUAJIANG 15W Laser Modul Vysoký Výkon 15000mw Modré Farebné Laserové Hlavu DIY Rytie Kovov mala načítavať pri 450 nm Lasery DIY Laserové Rytie Stroj

Technické Parametre: Materiál Pevný Hliníkový + Mosadz Prevádzkové Napätie DC 12V Vlnovej dĺžky 445-mala načítavať pri 450 nm (Blue-ray) Výstupný Výkon impulzu 15W priemer 8W Pracovný Prúd 4-5A Ohnisková vzdialenosť 16 mm( nie je možné nastaviť) Prevádzková teplota 15 ° C ~ 45 C rozmer 10 x 6 x 4.8 cm Použitie

Rezbárstvo nehrdzavejúca oceľ, eloxovaný hliník,

keramika, kameň, drevo, bambus, koža, plasty, atď. Môže Engrave MDF/Balsa/Papier/Drevo/Látka/Plast/Koža/

Preglejky/Pena Papier/Eloxovaný Hliník/Keramika/Kameň/Nerez nemôže Engrave Kov/Sklo/PCB/Reflexný Materiál/Transparentného Materiálu Vlastnosti: * Vyrobené z vysoko kvalitného pevného hliníka a mosadze materiálu, povrchu je eloxovaný a sandblasting ,nie je jednoduché hrdze,veľmi odolná. * Jedným z najviac výkonných diód k dispozícii, upgrade vašej Dreva rytec do Kovového Označenie Stroja. * Môže označiť kovu a kameňa, rezanie dreva, peny a iné materiály ľahko. * S odvod tepla ventilátor,aby sa to s dlhšia životnosť.

Poznámka: - Prosím, noste ochranné sklo pri použití laser modul.

- Nie dotýka laserové svetlo priamo v prípade, že bolí telo a pleť.

- Viesť deti a domáce zvieratá preč z laser modul, keď je v práci.

- Laserová bodka nemohol byť upravená, prosím, skontrolujte, či vzdialenosť medzi dnom laser modul a rytie do materiálu je 16 mm(Použiť plastové stĺpec na to). Alebo to budú mať vplyv na výsledok.

- Prosím, pripojiť k vodičovi rada opatrne! Červený kábel je 12V+, čierny kábel je GND-, žltý kábel je Signál(Y). Prosím, uistite sa, že viete, ako ho pripojiť. Alebo by to mohlo poškodiť laser modul!

- Žiadne problémy s kvalitou, prosím pošlite podrobné videa na nás s a popis problému. Prosím nerozoberajte laser modul bez nášho súhlasu, alebo to môže spôsobiť škody. Ďakujem.

Balenie Obsahuje: 1pcs 15w laser 1pcs okuliare

Druh 15W mala načítavať pri 450 nm Laser Modul
hlavná nie je možné nastaviť
Číslo Modelu 15000mW Modrý Laser Modul
Funkcia pre laserové
CNC alebo Nie cnc
Moc 15W
Názov Značky ZHONG JIANG HUA
Wave dĺžka 445-mala načítavať pri 450 nm (Blue-ray)
stav Nové

Súvisiace produkty