RY3200A -70~+10dBm Prenosné Optické vláknové Power Meter, RY3200B -50~+26dBm FC/SC/ST univerzálne rozhranie

€14.82

-22%

€19.24

Nový produkt

1 položky

Štítky: fiber laser optika, optické tester, ftth, Vlákna, optický výkon, fiber power, optický výkon, power meter, power meter pre optický, vlákno meter.

Popis

RY3200A/BHandheld optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania v optických vlákien.

Aplikácia

Telecom Údržba CCTV Údržba Komplexné kábel stavebný systém Optických nástrojov výskumu a vývoja Optických komunikačných vzdelávania a laboratórne testovanie Ostatné optické projektu

Funkcie

Používateľ samostatne kalibračnej funkcie Pohodlné LCD displej a voliteľné podsvietenie LCD displej podporuje noc prevádzky merania Výkonu v dBm alebo mw a vkladanie straty v dB kapacita batérie je Nízka spotreba, viac ako 240 hodín nepretržitý prevádzkový čas pre tri 1,5 V alkalické batérie (NIE sú zahrnuté v dôsledku zásielky pravidlá) Voliteľné 10 minút, funkcia Automatického vypnutia funkcie

Technické Údaje

Model RY3200A

RY3200B

Vlnová dĺžka(nm)

(650nm na 1650nm )

Detektor

InGaAs

Rozsah merania (dBm)

-70~+10

-50~+26

Neistota

+5%

Kalibrovaný Vlnová dĺžka(nm)

850,980,1300,1310,1490,1550 (viac kalibrovaný vlnová dĺžka môže byť voliteľná)

Rozlíšenie(dB)

Lineárne 0,1% alebo Non-linear 0.01 dBm

Optický Konektor

FC/ Universal 2,5 mm adaptér (FC,SC,ST, zameniteľné konektor môže byť voliteľná)

Zdroj Napájania

Alkalické Batérie(3 AA 1,5 V batérie)

Prevádzkový Čas Batérie

240 h s 1,5 V Batérie(3) nie je zahrnuté

Prevádzková Teplota(oC)

-10 ~ +60

Skladovacia Teplota(oC)

-25 ~ +70

Relatívna Vlhkosť

152x74x26

Rozmer(mm)

0 až 95% (bez kondenzácie)

Zásielky A Platieb:

1. Budeme sa dodáva pozemok v 1-3 dní od zaplatenia.

A tieto formy platby sú prijímané Vitamapa.sk: Kreditná karta, TT, Western Union a Qiwi peňaženky.

2. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom Čína príspevok air mail, ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS atď, alebo lode s dvoma pozemky alebo viac parciel leteckou poštou.

3. Pokyn:hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať.

4. Dodacia lehota:

1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 7-45 dní.

2) Vzdialených krajinách je o 2-8 týždňov.

5. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy.

6. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

O Colné:

1. S cieľom zabezpečiť dostanete vašu objednávku bez alebo nižšie dovozné clo, budeme deklarovať ako "Dar" s nižšou hodnotou, ktoré nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

2. Alebo by ste mohli nechať odkaz povedzte nám, koľko by sme mali podať colné vyhlásenie. Sme radi, že nasledovať vášho návodu.

3. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4. Dodávatelia nie sú zodpovední za oneskorenie spôsobené colnými oddelenie vo vašej krajine.

5. Dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie meškanie ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu.

Po-predajný Servis:

Budeme kontrola kvality tovaru pred expedíciou. Ak sa vyskytnú nejaké nečakané problémy stať, dúfame, že sa vyriešiť problémy s kupujúcim prostredníctvom prostrediu v nasledujúcich spôsobov:

1. Ak je kvalita problém, môže kupujúci podať argumentovať v 15days po prevzatí tovaru, je kupujúci povinný poskytnúť fotografie alebo videa a iné dôkazy, aby predávajúci pre identifikáciu.

2. Man-made poškodený, kupujúci prevziať na seba plnú zodpovednosť.

3. Produkt kvalitu spracovania programu:

1) kupujúci vrátiť tovar nám a zodpovedný za návrat poštovné náklady; po obdržaní tovaru ,zašleme nový produkt na kupujúceho a zaplatiť za odoslať lodné náklady.

2) v prípade, Ak tovar (celková cena vrátane poštovného je menej ako 10USD) má problémy s kvalitou, budeme odoslať nový produkt kupujúci v ďalšej objednávke, ak kupujúci neplánujete urobiť novú objednávku v krátkom čase, môže kupujúci zaplatiť odoslať prepravné náklady, a požiadať, aby odoslať nový produkt.

Spätná väzba:

1. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

Vlnová dĺžka(nm) 850,980,1300,1310,1490,1550
Typ Konektora SC/FC/ST
Názov Značky Joinwit
Optický konektor FC/SC/ST univerzálne rozhranie
Číslo Modelu RY3200A/ RY3200B
AAA Batérie Č zahrnuté
SKU TH132
RY3200B ( Rozsah Merania ) -50~+26dBm
RY3200A ( Rozsah Merania ) -70~+10dBm

Súvisiace produkty