Mini Auto Okenného Skla Vypínač Pásov Fréza Bezpečnosti Kladivo Na Záchranu Života Uniknúť Kladivo Rezacím Nožom, Interiérové Doplnky Nástroj

€6.17

-16%

€7.43

Nový produkt

1 položky

Štítky: záchranné koleso, seat kľúč, 10 nôž keychain, cs nôž kľúč reťazca, auto sklo istič glock, kapsule nôž, auto keychain mini cooper, mini cooper sedadla, 12v batérie, izolant prepínač, pás rez.

Funkcie:

1. 2-V-1 Bezpečnosť Nástroj: Tento záchranu života multifunkčné bezpečnosti kladivo a pásov fréza je odolné a spoľahlivé, čo vám umožní rýchlo ukončiť vaše vozidlo v mimoriadnych situáciách.

2. Výkonný: Použitie tohto skla istič pop out rohoch bočné okná. To okamžite spôsobil tvrdené sklo rozbiť, trezor bez uškodí ruky.

3. Aplikácia Príležitosti: Táto záchranná nástroj má zabudované vysoko-tlak na jar. Ak mimoriadnej udalosti, okna môžu byť rozdelené do 1 sekundy s jedným push a môžete ju použiť aj na rez zaseknutý bezpečnostným pásom, ak je to potrebné. Či už je to starší človek, žena alebo dieťa, je to ľahké začať.

4. Ľahko sa prenáša: Kompaktný a ľahko sa prenáša alebo s háčika a slučky pásky stredovej konzoly vozidiel, a môžete ho použiť ako únikové nástroj, alebo dekorácie.

5. Byť Pripravený Cestovať Bezpečnosť: neoceniteľným doplnkom do vašej bezpečnosti vozidla auta: núdzové bezpečnostné kladivo prestávky strane okenného skla s minimálnym úsilím, vďaka svojej pružinou strike bod.

Špecifikácia:

Materiál: zliatiny

Farba: šedá/červená/strieborná

Pokyny:

1. Rez pásov: Vytiahnite uniknúť prístroj rýchlo z kľúčových reťazca,potom vytiahnite pracka,zarovnajte k sebe, k pásov, nakrájame ho rýchlo a dostať sa z núdze.

2. Auto mimo núdzové svojpomoci, a únikové zariadenie umiestnené v rohu okno, stlačte kláves escape.

3. Zariadenia na koniec, počul bang, rozbité sklo, núdzový únik.

Balenie zoznam:

1 x Window Istič

Poznámky:

1. Obrázky majú len orientačný, všetko v druhu prednosť.

2. Prosím, aby 0.5 ~ 2 mm rozdiel vzhľadom na ručné meranie.

3. Farebnú fotografiu by mohlo byť trochu odlišné od skutočného produktu vzhľadom na farebné zobrazenie rôznych monitory.

Materiál
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu
Položka Druh Kľúčové Krúžky

Súvisiace produkty