684ZZ kvality ABEC-5 (100KS) 4x9x4mm Miniatúrne Guľkové Ložiská 618/4ZZ EMQ Z3V3

€24.60

-14%

€28.94

Nový produkt

1 položky

Štítky: 685zz ložisko, 684 ložisko, 687 ložisko, 4x9x3 ložisko, 689 2rs, tornádo, guľôčkové ložisko, fushi odlievanie ložisko, 10x22x6, chróm chróm ocele ložisko gule, ložisko fushi.

Miniatúrne Typy Ložísk & Funkcie

Miniatúrne a nástroj guľkové ložiská možno rozdeliť na dva základné typy, hlboké drážky a axiálne. Prvý (hlboké drážky) môžu byť tiež klasifikované ako "Open", "Tienené", alebo "Zapečatený" v závislosti na existenciu a typ tesnenia alebo štít. Hlboké drážky guľkové ložiská majú dve vlastné výhody, vedia udržať niektoré axiálne zaťaženie v oboch smeroch, ako aj radiálne zaťaženie, a dve raceway prierezy sú jednoduché kruhové oblúky, ktoré môžu byť veľmi presne skončil tak, ložiská majú nízke trenie a veľmi málo hluku alebo vibrácií. Niekoľko rôznych klietky vzory sú k dispozícii s rôznymi charakteristikami a výber závisí od jednotlivých aplikácií.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model: 684-ZZ Vnútorné (d): 4 mm Vonkajšie (D): 9 mm Šírka (B): 4 mm Triedy: ABEC-5 Materiál: 52100 Chrómová Oceľ Tesnenie: Štít Qty: 1 Lot = 100 KS

LOŽISKÁ DETAIL

ROZMERY ZOZNAM

F A Q

1.PREČO LOŽISKÁ DOSTÁVAM SA TRASIE?

Vôľa ložísk sa týkajú hrať. Predvolený je štandardný C0 vôľa, ktorá je zvyčajne 3-18um. Zodpovedajúce zásady je zobrazené na obrázku nižšie. Ak nemusíte triasť, zvoľte si, prosím, C2 malé vôľa ložiska, Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, prosím, pred nákupom.

2.ČO JE PRESNOSTI ABEC-1

ABEC je Americkej normy ANSI. Zodpovedajúce nemecká norma DIN a medzinárodnej norme ISO sú nasledovné:

3.POSKYTUJETE LOGISTIKY SLEDOVANIE INFORMÁCIE?

Áno, všetky naše produkty poskytujú úplné logistiky sledovanie, A výrobky, ktoré kupujete, sú všetky nové. Budeme kupovať prepravu poistenie pre vás. Ak je výrobok poškodenia alebo straty počas prepravy, môžete dostať zaplatené.

Štruktúra Guľkové Ložiská
Číslo Modelu 684zz
Názov Značky FUSHI
Drsnosť Povrchu Ra 0.05
Materiál Chrómová Oceľ/GCr15
Nátery Chrómová Oceľ/GCr15

Súvisiace produkty