ZigBee PIR Snímač Pohybu Ľudskej Senzor Detektora Inteligentný Život Tuya App Riadenie Inteligentné Prepojenie Smart Home Alarm Systém

€18.19

-29%

€25.98

Nový produkt

1 položky

Štítky: smart zigbee, smart home automation, smart home, wofea 433, pir inteligentný život, tuya senzorové osvetlenie, Alarm, dvere tuya smart, tuya zigbee, homekit prepínač.

Smart ZigBee PIR Snímač Pohybu Ľudskej Senzor Detektora Inteligentný Život Tuya App Riadenie Inteligentné Prepojenie Smart Home Alarm Systém Smart telesného Pohybu Snímača

Podľa Moes

Hlavné Rysy: 1.Tuya Smart ZigBee PIR Snímač:A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je potrebné pracovať s PIR senzor,rovnako ako rôzne ZigBee inteligentných produktov,ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý inteligentné prepojenie vášho domu.Jednoducho pridať senzor do ZigBee hub po pridaní rozbočovač do Inteligentného Života/Tuya App.

2.Real-time Monitorovanie na Diaľku:Kedykoľvek a kdekoľvek ste, keď PIR zistiť ľudí alebo zvieratá sú pohyblivé, dostanete push notifikácie o chytré telefóny v Tuya Inteligentný Život App. Aby sa vaše dom bezpečné celý čas.Keď je detekovaný pohyb, výstrahy, upozornenia bude možné poslať na váš telefón hneď, môžete si byť vedomý toho, čo sa deje doma, aj keď ste preč.

3.Inteligentné Prepojenie Alarm s Viac Senzory:Keď sa dostanete až v noci, PIR zistí, pohybu, svetla sa automaticky.Môžete zistiť viac smart scény s Tuya inteligentné zariadenia uspokojiť sám seba, do značnej miery.Môžete dokonca sledovať históriu senzor činnosti s App podporované.

4.Silný Výkon & Ultra dlhý Pohotovostný Čas:Vysoká citlivosť, a silný,stabilný signál siete s novým ZigBee technológia. Ultra-dlhý pohotovostný čas. Napájaný CR2 3V batérie(nezahrnuté), môže trvať 2 o rok.

5.Široké uplatnenie pre celý dom bezpečnosť:3~7m detekčná vzdialenosť,120~150° uhol detekcie nastaviteľné, jednoducho držať s manželskou strane pásky alebo použiť s držiakom štítku opraviť, kdekoľvek chcete sledovať celý home security;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Špecifikácie:

Napájanie: CR2 3V 850mAh (nie je súčasťou)

Pohotovostná Doba: 2 roky

Uhol Detekcie: 120~150°

Detekčná Vzdialenosť:3~7m

Bezdrôtové Pripojenie Protokol: ZigBee

APLIKÁCIA: Smart Života/Tuya

Podporné systémy: Android a IOS

Materiál: ABS Superior

Prevádzková Teplota: -10℃~ 50℃

Prevádzková Vlhkosť:≤95%

Hmotnosť Balenia: Prístup. 82g / 2.9 oz

Zoznam Balíkov:

1 * PIR Snímač Pohybu

1 * Užívateľská Príručka

Materiál Superior ABS
Štát Montáž Ready-to-Go
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Aplikácia Inteligentný život/Tuya
Fotoaparát Vybavený No
Uhol Detekcie 120~150 stupeň
Výdrž V Pohotovostnom Režime 2 Rokov
Certifikácia CE
Prevádzková Teplota -10Celsius~ 50Celsius
Zdroj Napájania CR2 3V 850mAh (nie je súčasťou)
Detekčná Vzdialenosť 3~7m
Systémy Na Podporu Android a IOS
Prevádzková Vlhkosť Menšia alebo rovná 95%
Názov Značky MOES
Pôvod CN(Pôvodu)
Bezdrôtové Pripojenie Protokol zigbee
Hmotnosť Balenia Approach. 82g / 2.9oz

Súvisiace produkty