9V batériou, usb 9V 6F22 li-ion batéria 1000mah pre Multimeter dymový alarm

€5.05

-38%

€8.15

Nový produkt

1 položky

Štítky: l batérie, 9 9v batéria, alarm b ez p e, 9v nabíjačky, nabíjateľná pilot, brúska burín, 6f22, súprava klince batérie, ge li ion batéria, 37 batérie.

Oznámenie: Všetky balíčky budú zaslané po celý dezinfekcia na logistiku stanice, tak prosím buďte istí, kúpiť :)

Typ: USB nabíjateľná batéria 9V

Nabíjanie metóda: Iba Micro USB Kábel

Materiál: lítiová batéria

Štandardné napätie: 9V

Vstavaný kapacita batérie: 1000mAh

Vstavaná batéria energie: 3.7 WH

Veľkosť: 49x26x17mm

Hmotnosť výrobku: o 25.8 g

Čas nabíjania: približne 2 hodiny

Self-výbojový prúd: 20uA

Úvod: Táto batéria má zabudované vysoko-kvalitný 3.7V1000mAh lítiová batéria. Používa svoj vlastný patent boost technology, oživiť batériu 9V. Batérie napätie je stabilný a kapacita je dostatočná.

Vhodné pre: dymové hlásiče,univerzálnych meracích prístrojov, diaľkové ovládanie, hračky, náradie, testovacie nástroje, atď. Upozornenie !:

Pretože batéria používa zvýraznenie okruhu, bude spôsobovať rušenie audio zariadenia, a tam bude slabý šum a súčasný zvuk. Ak používate ho na vysoko-presné audio zariadenia, ako sú elektrické gitary, atď, prosím, nie ich nákup!

1. otázka: Môj balík neboli aktualizované v poslednej dobe, čo by som mal robiť? Odpoveď: Prosím, kontaktujte ma priamo, pretože niektoré krajiny majú dlhú vzdialenosť dopravy, to môže trvať nejaký čas, som sa usporiadať logistická spoločnosť pre sledovanie balíkov a bude vás informovať, akonáhle je to možné. 2. otázka: Čo mám robiť, ak nie som dostane balíček?

Odpoveď: Prosím, kontaktujte ma priamo, obchod sľubuje vrátenie peňazí v plnej výške ak balík nie je prijaté. 3. otázka: Čo mám robiť, ak je výrobok poškodený pri preprave?

Odpoveď: Prosím, kontaktujte ma priamo do 48 hodín po obdržaní tovaru, poskytnúť fotografie alebo videá, som sa bude poskytovať riešenia hneď, ako som sa zobraziť správa. (Vrátenie peňazí alebo odoslať nový balík, atď.).

(Ak máte akékoľvek ďalšie otázky,prosím neváhajte a kontaktujte ma priamo):)

Druh Li-ion
Číslo Modelu 9V
Materiál Lítium -
Pôvod CN(Pôvodu)
batérie Dymový Alarm
Energie 3.7 Wh
Menovitá Kapacita 1000mAh
batérie pre 4 atď
Napätie 9V
batérie pre 2 multimeter
Batéria Číslo 1-8
Názov Značky AHTERSSS
Veľkosť 9V
batérie pre 3 HRAČKA
Súbor Typ Batérie Iba
Nabíjanie Metóda Micro-USB Kábel

Súvisiace produkty