SPUSTENIE CRP123X OBD2 Skener Check Engine ABS, SRS Prenos Code Reader Android Založené Wi-Fi na Jedno Kliknutie Auto Diagnostický Nástroj

€129.01

-35%

€198.48

Nový produkt

1 položky

Štítky: bmw f30, obd2 skener, audi a3, launch x431, auto nálepky, 2 elm, spustenie, kryt mtb, arduino nano, Auto repair tool.

SPUSTENIE CRP123X OBD2 Skener Profesionálnej Automobilový Code Reader pre Motora, Prevodovka ABS, SRS Diagnostika, Napätie Batérie Grafov s AutoVIN Služba, Wi-Fi Aktualizácie

SPUSTENIE CRP123X má všetky základné funkcie technika, potreby na diagnostike check engine svetlá na väčšine 1996 a novšie OBD2 vozidlami. Funkcie, ako je motor/prevodovka/ABS/SRS diagnostika, AutoVIN, Wi-Fi aktualizácie, a na obrazovke definície, aby CRP123X je výkonný a cenovo dostupné automobilový diagnostických testov nástroj.

Všetkých 10 Režimy Plný OBD2 Funkcie

1.Čítať a Jasné DTCs: Zobraziť podrobný popis Diagnostické Problémy Kód (DTC) a clear/reset diagnostické informácie. 2.Prečítajte si I/M Pripravenosť Stav: Ukázať, či rôznych emisií systémov súvisiacich s na vozidle sú pracuje správne a sú pripravené pre kontrolu a údržbu testovanie. 3.Prečítajte si Live Data Stream: Zobraziť informácie nepretržitého prúdu údajov z vozidla v live grafické (waveform) displej. 4.Prečítajte si Freeze Frame Údaje: Kontrola určité vozidlo podmienky, ktoré sú zaznamenané palubný počítač v čase emisnej chyba vyskytuje. 5.O2 Senzor Test: Zobraziť posledné výsledky O2 senzor test v grafickom displeji sa pre riešenie problémov. 6.Na Palube Monitor Test: Prečítajte si výsledky na-palube diagnostické monitorovacie testy pre špecifických komponentov/systémov. 7.Prečítajte si Vozidlo Informácie: zobrazí informácie, ako sú VIN (Vehicle identification Number), CID (Kalibrácia ID) a CVN (Kalibrácie overovanie číslo), atď.

Napätie Batérie Funkcie

Toto menu môžete zobraziť v reálnom čase grafická napätie batérie vozidla.

Rozsiahle Pokrytie Vozidla

Ázia: Acura, Daewoo, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Nissan GT-R, Samsung, Subaru, Suzuki, Toyota, Tlisuzu Európe: Abarth, Alfa Romeo, Audi, BMW, Bugatti, Dacia, Eú, Ford, Fiat, Jaguar, Lance, Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Sprinter, Landrover, Citroen, Volvo, VW, Vauxhall Južnej Ameriky: GMSA USA: Buick, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Chrysler, Jeep, Lincoln Austrálie: Au Ford, Holden

[Add-on Funkcií]

--Easy-to-use dizajn tela: diagnostický nástroj je vybavený 5-palcový dotykový displej v kombinácii s ovládacie tlačidlá pre jednoduché na obsluhu. Obaja môžete ovládať ho pomocou tlačidiel alebo s vašej ruky. --Užitočné AutoVIN Technológie:skrátiť diagnostické čas a pomôže vám vyriešiť problém presne, CRP123X je postavený s AutoVIN technológie, ktoré môžete rýchlo skenovať identifikačným číslom vozidla. --Wi-Fi Aktualizácie: diagnostický nástroj je vhodný pre väčšinu 1996 a novšie OBD2-vyhovujúcich vozidlách a diagnosable vozidla pokrytie sa bude rozširovať prostredníctvom aktualizácie. Pretože sa jedná o Android-na základe testov nástroj, môžete aktualizovať softvér priamo cez Wi-Fi s jedným kliknutím. --Správu o kontrole:Po ukončení diagnostiky, kontroly nástroj vytvorí záznam o test, vrátane informácií o zákazníkovi, vozidlo informačné a diagnostické výsledok pre používateľov prezrieť alebo vytlačiť.

Podporované Jazyky

Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Ruština, Japončina, Kórejčina, Portugalčina.

Aktualizácia a Záruka

Doživotná Bezplatná Aktualizácia On-Line. Jeden Rok Záruku na kvalitu problém.

[Špecifikácia]

LCD displej: 5" dotykový displej, 720P OBDII Interface Vstupné Napätie: 9V-18V DC Vstupné Napätie: 5V Batéria: Lítium Batéria Skladovacia Teplota: -20℃ ~ 70℃ Prevádzková Teplota: -10℃ ~ 50℃ Veľkosť: 8.98 * 4.92 * 1.36 cm Netto Hmotnosť:

[Špecifikácia]

LCD displej: 5" dotykový displej, 720P OBDII Interface Vstupné Napätie: 9V-18V DC Vstupné Napätie: 5V Batéria: Lítium Batéria Skladovacia Teplota: -20℃ ~ 70℃ Prevádzková Teplota: -10℃ ~ 50℃ Veľkosť: 8.98 * 4.92 * 1.36 cm Netto Hmotnosť:

SRS Systém:

SRS, bezpečnosť zadržiavací systém, je vytvorený zo vplyv senzory, ovládací modul, a airbagy seba, a to diagnostický prístroj môže vyhľadať každý elektronické parameter skontrolovať jeho zdravotný stav.

ABS Systém:

Diagnostika ABS problém by mal vždy začať s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ďalej budete potrebovať, ak chcete prevziať ABS kódy povedať, kde je problém, a to je to, čo tento skener, ktorý má pre vás.

Prenos:

Má veľký zmysel v bezpečnej jazdy keď vaše auto je pošmyknutia alebo ťažké shift. Tento diagnostický scanner môžete obrázok problémy von cez čítanie kódov v Prenosovej sústavy alebo kontrola zdravotného stavu cez live data zobrazenie.

Záruka 1 Rok
Aktualizácia Jeden Kliknite na položku Aktualizovať na Tablete prostredníctvom WIFI
Aktualizácia Verzie CRP123,Creader VII+
Verzia Softvéru obd2 skener
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
na CRP123X skener Lepšie pracovať s autami v roku 2006 alebo neskôr.
Aktualizácia Softvéru Áno
Rozlíšenie 720P Prijemne Obrazovke 10000+ Vozidiel Pokrytie
Špeciálne Funkcie Rýchlo VIN autodetect
Certifikácia CE
One-kliknite na tlačidlo Wi-Fi Aktualizácií + AutoVIN s doživotnou bezplatnou aktualizáciou service
Hardvéru Verzia Najnovšie 2020
Názov Značky spustenie
Plný OBDII Funkcie Motor/Prevodovka/ABS/SRS Diagnostika
Podpora Auto Systému ENG ABS, SRS Prenos
Pôvod CN(Pôvodu)
Jazyk japonský

Súvisiace produkty