CNC Anodická oxidácia hliníka Axiálne Brzdový Strmeň 40 mm Hole Ihrisku Univerzálny Pre Honda, Yamaha, Kawasaki Suzuki Motocyklové Príslušenstvo 9 Farieb

€32.24

-19%

€40.29

Nový produkt

1 položky

Štítky: cbr1000 f, motocycle brzdový strmeň, brzdy, honda opice z50, gs motocykel brzdy, axial scx10, brembo pad, brzdový kotúč, transalp, ktm brembo brzdy.

-motocykel axiálne brzdový strmeň -40 mm montáž -4 piesty z hliníkového materiálu.(32*27mm) -CNC hliníkové telo,elox farba. -brzdové doštičky,banjo skrutky nie sú zahrnuté. -brzdový strmeň prišiel s logom;poslať štandardne (Mokila) -ľavej a pravej strane farebný rozdiel,ale rozdiel nie je veľký, perfekcionista kupujúcich kupovať opatrne(s výnimkou black) -Ak potrebujete (pre Brembo) LOGO, obráťte sa na predajcu, ďakujeme za vašu spoluprácu. -Ak nie, obráťte sa na predajcu a vyhotoviť záznam, alebo predávajúci hovorí, že LOGO zásob, čo potrebujete, je dočasne nie je na sklade, alebo predávajúci nemôže kontaktovať kupujúceho, predávajúci predvolené nastavenia pre odosielanie produkt, ktorý si objednať; ak nie je (pre Brembo) LOGO, predávajúci bude najskôr poslať na (pre Brembo) LOGO; ak nie,predávajúci zašle Mokila LOGO.

Položka Priemer 10inch
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Rok -
Názov Značky LAPSBIKE
Druh Materiálu cnc
Názov Modelu -
Položka Šírka 10inch
Položka Výška 10inch
Položka Hmotnosť 1kg
Špeciálne Funkcie -
Položka Druh Brzdové Disky
Položka Dĺžka 10inch

Súvisiace produkty