TCM Vzorec na liečbu Mužskej Neplodnosti, Zvýšenie Spermie Oplodnenie Úspešnosť, Predĺžiť Životnosť Spermií v Pošve

€10.62

-28%

€14.75

Nový produkt

1 položky

Štítky: spermie muža, najlepšie rias sérum, elitetranslate, detox nohy spa, eeg, seed destiny, masturbator pre mužov olo, nohy maska odstrániť, krém tcm, produkt spermií.

TCM Vzorec na liečbu Mužskej Neplodnosti, Zvýšenie Spermie Oplodnenie Úspešnosť, Predĺžiť Životnosť Spermií v Pošve Vzhľadom na mnohých príčin mužskej neplodnosti bola bolesť hlavy pre mnoho rodín vo svete, ktoré majú nový život v rodine je veľkým požehnaním, ale keď sperms nie sú zdravé, toto želanie môže byť nedostupná priať. Ale nebojte sa, teraz, príroda má liek. Tieto Vzorec sú vyrobené zo 100% prírodných liečivých bylín pochádza z organických rastlín a spracované s modernými high-tech extrakciu a čistenie techniky, pred tým, než sa konečne Formulad a predáva. Ingrediencie byliny môžu byť čoskoro pohltí a doručí cieľovej oblasti, kde sperms sú vytvorené a uložené na zabezpečenie spermií v procese tvorby s dostatkom živín a zabíjajú mikróby, ktoré ovplyvňujú zdravia spermií. Na rozdiel od iných umelých hormónov založené liekov, ktoré sa budú rušiť mužského hormónu bilancie, tieto Vzorec používa iba prírodných liečivých bylín extrahované a čistený, nemajú žiadne vedľajšie účinky z našich klinických experimentov a 2 milióny záznamov predaja. Tieto Vzorec sú vyrobené z prírodných liečivých bylín, z ktorých predpis boli citované z najznámejších lekársky predpis knihy "Ben Cao Gang Mu", zdravotnícke diel napísaných pol tisícročia pred regulovať využitie prírodných liečivých bylín, pred týmto tajomstvom predpis bol prepustený pre verejnosť ešte pred jej zaradením do lekárske knihy, bolo to tajomstvo pre cisárov a bol použitý v paláci len. Teraz prinášame vám vzorec efektívnejšie a modernej forme. Veria v magickú silu prírody, to je najcennejšie poklad sveta pre to beholds všetky druhy riešenie pre zlepšenie ľudského druhu, a iných druhov. Každú objednávku vám cenovú ponuku na nás, budeme sa automaticky darovať $0.2 UNESCO pre ekologické zemi ochranu. Účinná pre: Zvýšiť kvalitu spermií; Zvýšenie spermie množstvo; Liek spermií choroby, Liek mužskej neplodnosti; atď. Dávkovanie: užívajte 2 ks každom čase a 3 krát denne po jedle.

Zložky prípravku: Fallopia Adans Hľuzová Cibuľa Osiva Angelica sinensis Rehmannia glutinosa Cuscuta chinensis Rubus idaeus Epimedium brevicornu Achyranthes bidentata

Upozornenie: 1. Keď pričom tento vzorec, nie jesť korenené jedlo, alebo cez tučné jedlo. 2. Minimálne množstvo pre Vzorec, aby sa prejavili, je 100, 15 deň prijať akékoľvek trvať menej ako toto množstvo, nebude mať zrejmé účinok.

Skladovanie: uchovávajte na chladnom, suchom mieste a uchovávať mimo dosahu priameho silné svetlo.

Skladovateľnosť: Dva roky od dátumu výroby v rámci skladovanie stave, ako je odporúčané vyššie.

Názov Značky hurbolism
Dávkovanie 2 ks/každý čas, 3 krát denne po jedle
Pôvod CN(Pôvodu)
Poplatok Jednotky Tašky
Účinok Liek Mužskej Neplodnosti
Čas Použiteľnosti 2 Rokov
Zloženie Všetky Prírodných Liečivých Bylín Ťažba
Certifikácia CFDA
farba Náhodný
Tvar Čiapky
Hmotnosť 0.05
Množstvo 50 ks/veľa
Balenie Taška Balík
Spracovanie Ultra Nízka Teplota Extrakciu a Čistenie
Oddelenie Meno Dospelý
Pohlavie Unisex

Súvisiace produkty