ZPDECOR 700-800 čísiel ks/kategória 6-8 cm Kvalitné Nenavlečené Perie Pre Odevné Doplnky Kohút Schlappen Perie Magenta

€17.92

Nový produkt

1 položky

Štítky: jednorazové cack zásobník, iphone xs booji prípade, duam din dotyk sutiny, instagram cam modelov, instagram karty tlač, jednorazové cape tortu, dievčatá jeseň pejamas, dubaj krásy blogger, kuchynka batoľatá.

Aostrich pierko,umelé pštrosie perie,hromadné pštrosie perie,lacné pštrosie perie,veľkoobchod pštrosie perie,pštrosie perie na predaj,pštrosie perie trim,zlato pštrosie perie,pštrosie oblaky peria,pštrosie oblaky,pštrosie oblaky peria na predaj,farbené pštrosie oblaky peria,pštrosie na predaj,lacné pštrosie perie boas,pštrosie perie svadobné šaty,farbené pštrosie perie,farbené pštrosie oblak, pierko,fialová pštrosie perie,fialová perie,kučeravé pštrosie perie,strana pštrosie perie na predaj

ZPDECOR 800pieces/kategória 6-8 cm Nenavlečené Perie Pre Odevné Doplnky Kohút Schlappen Perie Magenta

Informácie o výrobku obchodný Názov ZPDECOR Názov Produktu Magenta Kohút Schlappen Nenavlečené Materiál Kohút Schlappen Nenavlečené

Perie Užitočné Pre Obliekanie DIY Miesto Pôvodu, Zhejiang,Čína(pevninská časť)) Zafarbené Farbou Megenta Package 800pieces/Veľa Obchodný manažér cn1518645937deuj Názov Spoločnosti Yiwu ZP Plavidlá Co.,Ltd Ukladať Webové Stránky Poznámka

Kohút schlappen (telo) peria sú hrubšie ako sedla alebo hackle perie a sú viac na špičke zaoblené. Schlappen peria sú mäkké, pružné perie, a nadýchané blízkosti brko.

Popis produktu Kohút schlappen (telo) peria sú hrubšie ako sedla alebo hackle perie a sú viac na špičke zaoblené. Schlappen peria sú mäkké, pružné perie, a nadýchané blízkosti brko. Tieto Perie, ktoré môžu byť použité v širokej palety projektov z muškárenie, Lietať Viazanie, Umenie a Remeslá (vrátane Native American Remeslá, D. I. Y Škola Remesiel), alebo z Kostým Couture (vrátane Kultúrnych Výkon Umenie Kostýmy, Pierko a Módne Doplnky, Pierko, Šperky, Karneval Perie, Mardi Gras Vytváranie masiek, Pierko, Masky, Pierko Headdresses, Millinery a viac)

Tipy:

1,Všetky obrázok produktu boli 100% prijatých v-druh ,všetky práva vyhradené,Ak nájsť partnerov kópiu vyhradené !

2 ,Všetky pierko boli Strane Vyberte a môže zabezpečiť, že kvalita je A+++ ,použité sadzby 99% ,prosím, kupujúci priateľov pocit, confortable nákupe.

- Zobraziť ďalšie informácie o obrázku

* CERTIFIKÁT *

1,ZDRAVOTNÉ OSVEDČENIE : USA$50.00

2,ZADYMENIE/DISNFECTION CERTIFIKÁT : USA$50.00

3,ORIGINÁL OSVEDČENIA : USA$50.00

Poznámka:

Ak potrebujete, aby certifikát v svojej objednávky , Kým vaša zaplatené,prosím, kontaktujte nás fristly (môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom trademanager alebo nechajte správu na objednávku), a povedzte nám, čo certifikát potrebujete? potom budeme meniť ceny v objednávke,ak everthing boli potvrdené,Napokon prosím ju zaplatiť.ďakujem.

*VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE,*

1, O, Farba:

Všetky peria sú skutočné shootting,Vzhľadom na osvetlenie,zobrazenie alebo iné issure rôznych farieb a šťastný mimo farba problém,prosím prijaté zásielky prednosť.Ak ste veľmi vysoký dopyt po farieb kupujúcich,prosím, kontaktujte nás ešte pred potvrdením objednávky.

2,O kvalite:

Perie sa veľmi líšia v tvare a veľkosti. Všetky tieto perá sú z zachraňovali vtákov. Vtáky sú šťastne sídli spolu vo veľkom letu klietky, tak perie si hral s a žuť ako dobre! Tu by mohol byť drobné nedokonalosti na niektoré z peria.

3,O Využitie:

Perie sú čisté a dezinfikované pripravený na použitie.Môžete použiť tieto perie pre remeslá,orezávanie,party,kostýmy,domáce dekorácie,alebo svadobné dekorácie.

vzor Farbená
Veľkosť Pierko asi 6-8 cm(15-20 cm)
Názov Značky ZPDECOR
Perie Farba Purpurová
Materiál Kuracie Pierko
Názov produktu Purpurová Kohút schlappen nenavlečené
Obchod Webové Stránky http
Obchodný manažér cn1518645937deuj
Číslo Modelu Kohút schlappen nenavlečené perie
Názov Spoločnosti Yiwu ZP Plavidlá Co.,Ltd
Vzor Produkt Nové
Majú skladom Áno
Kuracie perie Occassion Pre Krásne Farby Samba Oblečenie
Package 800pcs/veľa

Súvisiace produkty