Titaničitého E171 100 g

€4.06

Nový produkt

1 položky

Štítky: oxid dusičitý, zase signál pre bmw, riad titanium, fto sklo, zlato alginate, dh fr, tábor titanium, kórea alginate, yota, brompton titanium.

Prídavná Látka Názov: Titaničitého Súčasť Zoznamu: Oxid Titaničitý

M Kód: E171

Čisté Množstvo: 100 g

Fyzická Štruktúra: Prášok

Rozlíšenie: rozpustné vo Vode. Množstvo: Dozadu, pokiaľ ide o sledovateľnosti všetkých surovín a materiálov na balenie veľa čísel záznamov.

Výrobok sériové číslo sa nachádza na obale výrobku.

Potravinárske Prídavné Látky Funkčná Trieda: Farbív

Prídavná látka Eklenebileceği Potraviny: turecké Jedlo Codex Potravinárske prídavné látky Yönetmeliği'nde a vertikálne tebliğlerde v súlade s predpismi povolené hotových výrobkov, berúc do úvahy obmedzenia, ktoré sa používajú. Nariadenia a tebliğlerde požadované informácie ulaşılamadığında, súvisiace s zákony vašej krajiny na regulátor danışılabilir. Špeciálne Skladovanie/Podmienky Používania: Prosím, majte na suchom a chladnom mieste utesnené. Chrániť pred svetlom. Jedlo Işletmecisinin Obchodný Názov a Adresa: Smart Chemické Tic. A Od. S.r.o. S.r.o. Egejskom Mori, Priemyselná Lokalita Balatçık Mah. 8901/3 v. Č:3/3AO Çiğli/Izmir priestoroch.

Výrobca Registračného Č.: TR-35-K-047442

Pôvod: Turecko

Návod na použitie: turecké Jedlo Codex Prísady do Potravín v súlade s Yönetmeliği'ne, vyrábané alebo plánovaná výroba hotových výrobkov súvisiacich s vertikálnym tebliğlerde mieste oblasti; eklenebileceği potraviny, podmienky používania, maximálne množstvá a vzhľadom na obmedzenia by mali byť použité.

Turecko v iných krajinách, než použiť planlanıyorsa, v krajine právne predpisy by mali byť považované za.

Vlastnosti výrobku, výrobné požiadavky, stroje a zariadenia budovy a výkony, sezónne premenné a ostatné sa môžu líšiť v závislosti od surovín.

Najvhodnejšie použiť množstvo skôr, bez vyznačením, turecké Jedlo Codex Potravinárske prídavné látky Yönetmeliği'nde belirtilen obmedzenia v záujme veci, minimálne miktarlarla skúšky musia byť vykonané.

Locale/Predaj Cieľ: Používanie v potravinách. Technické Informácie: Titaničitého exkluzívne nerozpustné z rozpúšťadiel. Voda a olej dispensable v (dispersible) za minútu. Hotový výrobok vhodný do vody alebo oleja rozptylu özelliğini možné pomocou rovnomerné rozloženie farby je možné dosiahnuť.

Potravinársky priemysel: Nápoje, dezerty, sladkosti, zmrzliny, pečené koláče, pripravené potraviny.

Kozmetický priemysel: Šampóny, peny, vane, sprchové gély, tekuté mydlá, na báze alkoholu parfumy, zubné pasty, ústa shaker vôd.

Čistiaci prostriedok priemysel: viacúčelové vysávače, umývačky detergentoch. Tito potravín, farbivá a farbív série, používaný na vytvorenie atraktívnych farbách potravín a nápojov.

Uvedené E NTEGRA

Názov Značky TiTo

Súvisiace produkty