JBC NANE-2C 220 V - Nano Spájkovacie Stanice

€1 047.58

Nový produkt

1 položky

Štítky: nano router, stanica zvaru, jbc spájky, jbc spájkovacia stanica, c245 tip, Spájkovacia Stanica, stanica jbc, yaxum spájkovacie stanice, c245 jbc, jbc.

JBC NANE-2C 220 V - Nano Spájkovacie Stanice

Popis produktu najlepšie riešenie pre spájkovanie veľmi malé-veľké komponenty vyžadujú najvyššiu presnosť ako čipy 0402, 0201, 01005, atď. Pracuje súčasne s dvoma NT105 Nano Násadca. Krátka vzdialenosť od špičky k rúčke ponúka maximálnu kontrolu, aj keď pomocou mikroskopu. Pracuje s JBC exkluzívne vykurovací systém a inteligentný režim spánku & dlhodobého spánku režimy. To obsahuje všetky Excelentnosti škálu výhod a ľahký-k-používať menu, ktoré vám pomôže sledovať prácu v reálnom čase: grafika, čiastočná počítadlá, nástroj port monitorovanie, atď. Kazety zahrnuté: C105101 x1 - C105103 x1 - C105105 x2 - C105107 x1 - C105112 x1 - C105113 x2. Premium Line Produktu Zloženie riadiacej Jednotky:NAE s tip čistenie systému, Nástroje:NT105-Nano Rukoväť Kazety:C105101, C105103, C105105, C105107, C105112 , C105113 Balenie a Doprava

Port: Shenzhen

Dodania: 7 dní

Platby: Banka, Westerun Únie, Paypal

Zásielky: A.By Kuriérska: 4-7 Pracovných dní od špeciálna ponuka

B.By Vzduch: 7 Pracovných dní na vymenovaný letiska

C.By Mori: 20-25 Pracovných dní na vymenovaný port Naše Služby

Výhodou handif MRO integrované obstarávanie služieb

1.Ušetrite čas

Procesu obstarávania je použitie elektronického obchodu, efektívne úspory obstarávania čas a obstarávanie zamestnancov.

2. Krátke dodacie lehoty

veľké množstvo zásob, aby sa zabránilo niektoré výrobné podniky v dôsledku nedostatku, nemôže byť použité na výrobu poškodené zariadenia.

3. predpoveď obstarávania

Zákazníci prostredníctvom MRO obstarávania integrácia a handif stránkach systém synchronizácia dokovacej, lepšie ovláda požadované dodania produktu cyklus, ak chcete vytvoriť optimálne nákup plán.

4. náhle nákupu

Zákazník údržbu, údržbu, prevádzku a príbuzné produkty, pretože to je nejaký spotrebný materiál, tak často v používaní škody vzniknuté v niektorých neplánovaný nákup v tomto čase handif MRO je jednoduchý proces a relatívna anastomosis s širokú škálu produktov, zlepšenie podnikovej spracovanie úrazové riziko nehody.

5. zabezpečenie kvality

Handif integrované MRO nákup priamej spolupráci s mnohými značky výroby Informácie o Firme

Handif - svetových priemyselných MRO obstarávania dodávateľov

Shenzhen handif Technology Co., S.r.o. je lídrom v integrovaných obstarávania dodávateľ v svetových Priemyselných MRO, pre priemyselné a komerčné zákazníci poskytujú one-stop produkt, službu, prostredníctvom integrácie s dodávateľským reťazcom s cieľom pomôcť zákazníkom znížiť skryté náklady z mnohých kategórií malé množstvo obstarávania, zlepšiť prevádzkovú efektivitu, na dosiahnutie obstarávaním transparentnejšie a sledovateľné.

Handif hlavné produkty vrátane

Zváracie zariadenia a spájkovanie tip , stroja, zariadenia a spotrebný materiál, nástroj & spotrebný materiál ,prístrojové vybavenie a pracovné potreby ,kancelárske potreby a svietidlá, materiály odovzdanie & skladovanie, bezpečnosť výrobku , výbuchu & uhlia bezpečnosti , elektrických a elektronických , mechanických & kvapaliny na prenos energie , ventily a armatúry , spojovací materiál a predaj , priemysel kontroly , laboratórne analýzy stroj, laboratórne vybavenie a prístrojové vybavenie , testovania a laboratórne spotrebný materiál , zámorských kúpnej o 20 produkt linka , 320 kategórie ,2800 podkategórie, 8682subclasses,viac ako 1 milión produktu.

Informatizáciu

Máme desiatky TO R & D tímu, self-nezávislý výskum a vývoj cloud EPS obstarávania systém riadenia, PI produkt informačný systém ERP business management system, SRM/CRM dodávateľ/ odberateľ systém riadenia, môžete účinne chrániť potreby zákazníka sú prvýkrát rýchle reakcie. Zároveň zákazník, systém môže poskytnúť e-katalóg , punč údaje dokovacej služby podľa rôznych medzi zákazníkmi systémov.

Po-predajný Servis Poskytujeme Zámorí servis center je k dispozícii
Použitie Zváranie
Pôvod ES(Pôvodu)
miesto pôvodu Španielsko
Číslo Modelu NANE-2C
Certifikácia CE/RoHS
Názov Značky HANDF

Súvisiace produkty