ZTTO Hliníkový Bicykel Bŕzd V Brake Páčky Brzdy Capliers Rukoväť Horskej Cyklistiky 2finger MTB Bicykel BMX V-Brzdové Diely

€12.59

Nový produkt

1 položky

Štítky: 2 prst spojka páky, brzdy, bicykel, brzda, rukoväť, brzdy v, R8050, brzdový strmeň príchytka, cyklistické brzdové páky, shimano v brzdové obuvi nastaviť, frein bicykli v brzdovom, brzdy mtb.

Predajné Miesto

ZTTO Light-Hmotnosť Brzdové Páky a V-Brzdy, Nastavenie Farba:Červená,Čierna Materiál: Hliníková Zliatina Hmotnosť: Páky, 67g/pár Strmeň 76g/pár Package:V-Brake Páčky/V-Brzdový Strmeň (Žiadne brzdové doštičky ) Jeden bicykel potrebuje dva pár strmene !!! Funkcia: 【SUPER LIGHT-HMOTNOSŤ] vyzýva Brzdové Páky 67g/Pár, Brzdové Caliper76g/Pár. Uložiť Každý Extra Gramov pre Vás. Používame CNC Proces Vystrihnúť Všetky nepotrebnú. 【ZOSTAŤ ŠTÝLOVÝ] vyzýva S Našimi Jemné Eloxovaný Dokončiť Tieto Brzdové Páky a Strmene Určite Zmení Hlavy. Prichádza v Dvoch Farieb, Čiernej a Červenej. 【JEDNODUCHÉ NASTAVENIE] vyzýva Môžete Nastaviť Brzdy Dĺžka Riadok a Brzdové Páky Dosahu alebo Strmeň Jarná Moc Jednoducho. Na Priemerky je Brzdového Pozícia je Tiež Nastaviteľná. 【ŠIROKÝ COMAPTIBILITY] vyzýva Brzdové Páky Kompatibilný so Všetkými Horské Bicykle s V Brzdovým a Mechanické Kotúčové Brzdy, tiež Kompatibilný s Skladacie Bicykle s V bŕzd. Brzdové Strmene sú Kompatibilné so Všetkými V Brzdové Úchytky. Skrutky nie sú Zahrnuté. POZNÁMKA: CALIPIERS NEOBSAHUJÚ BRZDOVÉ DOŠTIČKY, KTORÉ SA PREDÁVAJÚ SAMOSTATNE.

Brzdový Systém Linka Ťahanie Kotúčové Brzdy
Číslo Modelu VB2
Materiál Hliník
Veľkosť V Brake
Použitie Cestné Bicykle
Komponenty Strmeň Brzdy
Názov Značky ZTTO

Súvisiace produkty