Teplota Odolný Ohňovzdorné Pracovné Rukavice Kožené Zváracie Rukavice Opotrebovaniu Plnú Dlaň Zváranie Dlhé Rukavice Odolné Vysoko

€4.02

Nový produkt

1 položky

Štítky: ohňovzdorné textílie, čierna, ohňovzdorné hrubé tkaniny, krb rukavice, ohňovzdorné trezor, šport taktické pol prsta rukavice, ohňovzdorné sklo textílie, rukavice kožené práce, m nitrilové rukavice, taška lipo, hladké nitrilové rukavice.

Teplota Odolný Ohňovzdorné Pracovné Rukavice Kožené Zváracie Rukavice Opotrebovaniu Plnú Dlaň Zváranie Dlhé Rukavice Odolné Vysoko

Venujte pozornosť nasledujúcim 10 bodov v procese pomocou rukavice: 1. Použitie vyššie uvedenej tabuľke vyberte rukavice vhodné pre rôzne pracoviská. Veľkosti rukavice by mali byť primerané. Ak glove je príliš tesné, obmedzuje krvný obeh, ktorý je ľahko spôsobiť únavu a nepríjemné. Ak je to príliš voľné, to je neflexibilný a ľahké spadnúť. 2. Vybrané rukavice by mali mať dostatočnú ochranu. V prostredí, kde oceľový drôt sa používa na rezanie rukavice, anti-rezanie rukavice syntetických priadzí sa nedá použiť. Na zabezpečenie jej ochrannú funkciu, rukavice sa musia pravidelne vymieňať. Ak ju prevyšuje dátum vypršania platnosti, môže spôsobiť poranenie na ruke alebo kože. 3. Skontrolujte rukavice kedykoľvek skontrolovať pre malé otvory alebo rozbité, brúsny oblastiach, najmä prst kĺbov. Pre chemický odolné rukavice, o infláciu metóda môže byť použitá na kontrolu. 4. Venovať pozornosť používať rukavice. Ak pár rukavíc, ktoré sa používajú v rôznych miestach, životnosť rukavice sa môže výrazne znížiť. 5. Dbať na bezpečnosť pri používaní. Nie hádzať všetky kontaminované rukavice na bude, tak ako sa vyhnúť škodu druhým. Rukavice, ktoré nie sú v prevádzke by mal byť umiestnený na bezpečnom mieste. 6. Vziať rukavice a venovať pozornosť správnej metódy na zabránenie škodlivých látok na rukavice z prichádzajúcich do kontaktu s pokožkou a oblečenie, spôsobuje sekundárne znečistenie. 7. To je najlepšie, že nechcete zdieľať rukavice s ostatnými, pretože vnútri rukavice je živnou pôdou pre baktérie a mikroorganizmy, a zdieľané rukavice sú náchylné na kríži infekcie. 8. Umyte si ruky pred rukaviciach. Rukavice by mali byť nosené na čistenie (sterilné) ruky, inak baktérie bude pestovať ľahko. Umyte si ruky po vybratí rukavice a trieť si ruky krém na doplnenie tuku. 9. Krytie rany pred rukaviciach. Koža je prírodný bariéru proti vonkajším škody na životnom prostredí a môže zabrániť vstupu baktérií a chemikálie. 10. Nepodceňujte žiadne erytém kože alebo svrbenie, prevenciu kožných ochorení, ako je ekzém. Ak ruka sa zobrazí suché, svrbenie, vzduchové bubliny, atď., prosím, obráťte sa na lekára okamžite. 11. Sundat si rukavice, keď si podajú ruky, alebo tanec s ostatnými.

12. Princíp rukavice dĺžka výber je: kratšie rukáve odevu, dlhšie dĺžka rukavice by mali byť vybrané. Dlhé rukavice by mali byť nosené, ak budete nosiť krátke rukávy, bez rukávov, alebo šatka-voľné oblečenie.

Balenie zoznam:

Zváracie rukavice

Položka Ukázať:

Hmotnosť 125g
farba Žltá
Model 049
Druh Non-jednorazové
Materiál Kožené
Aplikácia Zváranie
Dĺžka 26 meters

Súvisiace produkty