DT SCHWEIZER 350 MTB náboj brzdového kotúča hub Vytiahnuť priamo zapečatené Super svetlo ložiská Šesť 28H nechty BOOST 148X12 142X12

€40.94

-44%

€74.43

Nový produkt

1 položky

Štítky: shimano alivio, zvýšenie hub mtb, dt swiss koliesko, 142x12 náprava, novatec mtb náboj boost, dt swiss hub nástroj, dt swiss, 350 vzduchu, dynamo na bicykli, rozbočovač usb.

DT ŠVAJČIARSKO RATCH planét powered systém technický popis:

1. press-fit strane krytu: bočný kryt, ktorý sa dá rozobrať do mano poskytuje pohodlie rýchle údržba a špecifikácia konverzie. +/-0,0 XX mm press-fit tolerancie. 2. ložisko: high-end kazeta ložiská, osobný kontakt povrchové tesnenie anello dosahuje extrémne nízke beží obuvi odpor. 2080 N Jednotlivé stavy posledný kapacity. 3. anello výstroj: To orsi vnútorné pallin a prenáša krútiaci moment na hub shell. 450 NM, skúška krútiaceho momentu súbory. Štyri. ľahkých zliatin thorn: optimalizácia dynamického konca náboja. Po trinásť krát cyklistické životného cyklu di prova. Päť. Jar: Testovaný výrobok, životný cyklus 13 krát kolieska nastaviť. Šesť. planetárna prevodovka: najlepší systém di pre prenos krútiaceho momentu s najľahší hmotnosti. 18 T / 20 ° bitov uhol a 124s; 36 T/ 10 ° bitov uhol a 124s; 54 T/6,6 ° bitov uhol a 124s; voľby 7, zliatiny veža base: nízku hmotnosť a anodo povrchovej úpravy. V znížiť spustiť odpor, obráťte sa na olejové tesnenie povrch má vysoko presné a extrémne hladký povrch liečby. +/-0,0 XX MM olejové tesnenie pasuje presne.

Trochu sa uhlové odkazuje na prázdne slučky uhol že hub odosiela jazdcov kop potenza na predné kolesá. Chápeme, že zníženie bit uhlové je obmedzená, pretože spoľahlivosť veža fondazione systemdi závisí aj od uhla pohľadu. Era robí planét powered systém jedinečné? Odpoveď je, pretože všetky zuby na dve skupiny môže byť zapojený v rovnakom čase kedykoľvek. Jadro systému presa di je riadiaci systém, len s jedným prese niekoľkých zasahuje v čase, okrem toho, že plôška s kontaktmi jack je pomerne malý, a zubného povrchu planéty powered systém di cappello výrazne zvyšuje nákup oblasti. Tento výsledok cappello legendárnu spoľahlivosť planét powered systém di a jeho osobitý disky niečo na zvuk!

Kontaktujte prosím zákaznícky servis pred objednaním, dať špecifikácie hub:

HG: Vhodné pre Shimano 8-11s, SRAM 8-12s XD: Vhodné pre SRAM GX / xo1 / xx1 11-12s MC: Vhodné pre Shimano 12s Valvola brzda v poradí povrch: Šesť nechty zámok disco brzdy valvola

Prosím potvrď, záruka špecifikácie potrebujete: HG/ XD/MC

F = Predchádzajúci R = Späť

Sme profesionálne cyklistické doplnky predávajúceho:

Pokyny pre kupujúcich:

Pokyny pre kupujúceho 1. ak si objednáte, prosím, vyberte dodávané metódy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. 2. objednávky sú spracované v rámci 3-7days, akonáhle ich platba je dokončený. Tri. expedičný poplatok neobsahuje žiadne dovozné dane a zákazníci sú pre ciel. Štyri. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sa vykazujú pre všetky dodatočné dovozné clá, di mediazione poplatky, odvody a dane pre di importzione v ich krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť v súčasnosti vykonané v okamihu doručenia. Nemáme náhradu prepravných poplatkov pre zamietnuté zásielky. Päť. sme len poslať potvrdená objednávka adresu, o ich poradí musí byť adresa svoj doručovaciu adresu. Šesť. nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v návyky krát v jednotlivých krajinách. Ale ak nechcete poslať vašu zásielku do 60 dní (Brazília 90 dní) platby, prosím, kontaktujte nás. Sme vám bude zaslané a dostať sa späť osn sie ako calvo, ako je to možné odpovedať. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Le odpovede/Záruka: Všetky produkty sú 100% originál nové a skontrolovať pred odoslaním. Ich spokojnosť je našou najvyššou prioritou. Ak sú spokojní s našimi jednotlivých častí a služby, opustí nás pozitívne reakcie a päť hviezdičiek. Ak máte problém s našimi jednotlivých častí alebo službu, kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom akékoľvek odpovede. Všetky e-maily budú zodpovedané, ako calvo, ako je to možné. Prosím, pošlite svoju e-mailovú alebo námietka na náš manažér ak nedostanete od nás odpoveď. My sa budeme snažiť vyriešiť problém každého a s nimi najlepší zákaznícky servis.

Pôvod SE(Pôvodu)
Hub Otvor Číslo 28 Diery
Hovoril Diera 20 - 28
Materiál Hliníkové Zliatiny
Marek dt swiss
Brzdový Systém Kotúčové Brzdy
Poloha Predné + Zadné
Medzery 32
Kategória Guľôčky Hub

Súvisiace produkty