40000LM Silný Reflektor USB Nabíjateľné Vedúci Svetlo 7 LED Reflektor Vedúci svetlo Vedúci Pochodeň Hlavu Baterka Vodotesné Svietidlo

€9.06

-90%

€90.61

Nový produkt

1 položky

Štítky: rybárske kliešte pesca, anjel vankúš, čelová lampa, úlohou svetlá, lampa led, 2000l led svetlomet, 12 led svetlomet, led, nástroj výchovy k demokratickému občianstvu, led skrutka.

40000LM Silný Reflektor USB Nabíjateľné Vedúci Svetlo 7 LED Reflektor Vedúci svetlo Vedúci Pochodeň Hlavu Baterka Svietidla Nepremokavé Udržať si v bezpečí s pohyblivé hlavy svetla, ktorý udržuje každý cestu si vziať, každý chodník preskúmať, a každý temné rohu domácej jasne viditeľné. Pocketman' inovatívne LED lampa je dosť silná, aby vás prevedie niektoré z najhlbších,najtemnejšie podmienky ! Vyberte si medzi 8 úrovní osvetlenia nájsť nastavenie, ktoré funguje najlepšie pre vás a vaše aktuálne prostredie. UlTRA JASNÝ A DLHÝ ŽIVOT: svetlomet sa skladá zo 7 LED žiarovky a červené bezpečnostné zadné svetlo s maximálny jas 12.000 lúmenov a osvetlenie rozmedzí 500 metrov, ktoré vám pomôžu jasne vidieť okolie a zostať preč od nebezpečenstva. Dodáva sa s USB linka a 2 nabíjateľné batterries poskytnúť silnejší svetlé a dlhšiu životnosť. 8 SVETELNÉ REŽIMY: LED svetlomet má 2 režim tlačidlá na ovládanie 8 režimov pre všestranné použitie. ①Press LED tlačidlo tlačidlo režim, môžete ovládať spôsoby hlavného lúča, bočné lúč, všetky lúč, SOS strobe.②Press COB pomocné tlačidlo režim, môžete ovládať spôsoby silný lúč, teplý lúč, červené svetlo, SOS červený blesk. VYSOKÁ KVALITA A NEPREMOKAVÉ: svetlometu baterka má IPX4 vodotesný hodnotenie, kvalitné batérie poľa je viac zapečatené, aby sa zabránilo úniku vody. To je normálne používať, aj keď prší a sneží. Okrem toho ponúkame kvalitné skladovací box na skladovanie a prepravu svetlomety s príslušenstvom. POHODLNÉ A NASTAVITEĽNÉ: hands free svetlomet môže byť otočený o 90 stupňov, ktoré je ideálne pre vnútorné i vonkajšie použitie, na použitie. Je vybavený vysoko-kvalitné elastické kapely a vedúci hubky pásik pre jednoduché nastavenie a inštalácia, nie posuvné, čo umožňuje pohodlné pre dospelých a deti. VEĽKÁ POMOC, KEĎ sa niečo nedarí - Vzhľadom na možnosť byť chytený, po tme, v backcountry so zranením alebo nefunkčné zariadenia, náš svetlomet červené svetlo bude významný rozdiel. Najlepšie svetlomet pre beh (long distance runner), jogging, čítanie, camping, turistika, turizmus, astronómia, chôdza psa, poľovačka (od jeleň nevidí, červená), DIY práce okolo domu, alebo akékoľvek outdoorové aktivity. Lepšie ako blesk, pretože svetlo ide presne tam, kde ste otočiť hlavu na.

Položka Druh Svetlomety
Názov Značky POCKETMAN

Súvisiace produkty