CH-923/JY-923 Multi mincovníka Mince Výber Validator Kolektora Prístroj pre Arkádovej Hry Kabinetu Automat

€18.73

Nový produkt

1 položky

Štítky: vintage predajné automaty, mini mince stroj, osobné mince arcade, mince validator vertikálne, prenájom arkádovej hry, acceptor, arcade mince mech, zliatiny mincovníka, arcad, zliatiny mince výber.

CH-923/JY-923 Multi mincovníka Mince

Výber Validator Kolektora Prístroj na Pasáž

Hra Kabinetu Automat

Popis

JY-923 (Tiež nazývaný CH-923) je multi mince výber, môže prijať do 3 druhy rôznych mincí v rovnakom čase. Tento typ mince výber je široko používaný v Automat, Arkádovej Hry, Správu stoličky, a iné self–management systém. JY-923 je založená predovšetkým na materiál, hmotnosť a veľkosť identifikovať mince. Používame najaktuálnejšie algoritmus návrhu softvéru. Preto, JY-923 je veľmi stabilné a presné, aj keď sa zmení podnikateľské prostredie, ako sú teplota a vlhkosť, atď., aby sa zvýšila presnosť, odporúčame inú verziu mince používať iný kanál, ak chcete nastaviť.

Funkcia

(1)Schopné prijímať všetky na celom svete Mincí a Žetóny.

(2)Inteligentný PROCESOR softvérové ovládanie a vysokú presnosť .

(3)Samostatne zárobkovo programovanie bez PC.

(4)Akceptovať 1~3 rôznych druhov mincí v rovnakom čase.

(5)Voľný nastaviť strukoviny' výstup.

(6)Zabrániť nielen elektrickým prúdom, ale aj elektromagnetické rušenie.

(7)Automatické self-test pre problémy.

Špecifikácia a Veľkosti Mince s priemerom 15 mm ~ 32 mm Mince hrúbka 1,2 mm ~ 3.0 mm pri normálnom Atmosférickom tlaku 86Kpa—106Kpa Presnosť mieru identifikácie 99,5% - nú Pracovné napätie DC +12V ±10% Pracovný prúd 65mA ±5% prevádzková vlhkosť ≤95% Signálu výstupný impulz, Rýchlosť ≤0.6 s

Používateľská Príručka

Proces Nastavenia pre Parametre

(1)Stlačte tlačidlo "Pridať" a "mínus" tlačidlá v rovnakom čase na približne tri sekundy a potom písmeno "A" sa objaví z LED displej.

(2)Stlačte tlačidlo "nastavenie" tlačidlo raz, a písmeno "E" sa zobrazia. Ďalej nás tlačidlá, ak chcete vybrať, ako mnoho druhov mincí by ste chceli použiť, a potom stlačte tlačidlo"nastavenie" znovu tlačidlo dokončiť.

(3)písmeno "H" sa zobrazia po stlačení tlačidla. Používať "Pridať" a "mínus"tlačidlá vybrať si, koľko vzoriek by ste chceli pridať neskôr. Ďalej stlačením tlačidla"setup" znovu tlačidlo dokončiť.

(4)písmeno "P" sa zobrazia po stlačení tlačidla. Používať "Pridať" a "mínus" tlačidlá vyberte veľkosť výstupné signály/impulzy, ktoré chcete. Množstvo limited je 50-krát. Ďalej stlačením tlačidla "setup" tlačidlo dokončiť.

(5)písmeno "F" sa zobrazí po stlačení tlačidla. Používať "Pridať" a "mínus" tlačidlá na výber presnosť. Hodnota je od 1-30, a 1 je najpresnejší. Zvyčajne 5-10 bude v poriadku. Ďalej stlačením tlačidla "setup" tlačidlo dokončiť.

(6)zatiaľ ste úspešne nastaviť prvé mince. prosím, opakujte všetkých vyššie uvedených postupov, kým ste nastavili všetky mince. Písmeno "A" sa opäť objaví po všetky uvedené postupy sú hotové.

(7)Stlačením tlačidla "setup" tlačidlo, a písmeno "E" sa zobrazia. Nakoniec, vypnite a zapnite napájanie. Nastavenie bude uložené.

Môžete začať vzoriek po dokončení inštalácie. Prosím vyberte aspoň 20 mincí. Odber vzoriek procese bude mať vplyv na presnosť mince výber.

Odber vzoriek

(1)Stlačte tlačidlo "nastavenie" tlačidlo a potom písmeno "A" sa objaví z LED displej.

(2)Stlačte tlačidlo "nastavenie" znovu tlačidlo a potom písmeno "A1" sa zobrazia. Ďalej začať vložiť vzorky mince. LED displej ukáže, koľko mincí ste vložiť. Písmeno "A1" sa opäť objaví po hotové.

(3)Stlačte tlačidlo "nastavenie" znovu tlačidlo a potom písmeno "A2" sa zobrazia. Ďalej Štart do vzorky, 2. mince, a opakujte Č. 1 a Č. 2, až kým sa všetky mince sú nastavené .

(4)Po ukončení odberu vzoriek, stlačením tlačidla "setup" tlačidlo. Písmeno "A"sa objaví, potom vypnite a zapnite napájanie. Teraz môžete začať používať.

Použitie Automat/Masážne kreslo/práčka/zásobník Vody stroj
Pracovný prúd
Napätie 12V
Minca S Priemerom
Panel materiál
Číslo Modelu CH-923
Vek >6 Rokov
Miesto Pôvodu
Druh Mince, Tlačné
Mince Hrúbka
Model Číslo

Súvisiace produkty