Hi-Hat Pedál Gumy Časť SNÍMAČA SERVOMOTOROM Pre ROLAND FD-8, TD-1 11 15 17

€11.98

Nový produkt

1 položky

Štítky: tlačiareň roland, Flauta, elektrický lineárny pohon kovov, gitara nux, lineal servomotora 12v, ammoon gitara, predám bicie roland, Bubon, jedlo zmiešavač, bicie súpravu.

Meno: Hi-Hat Pedál SNÍMAČ a Gumené časti Vysokej kvality pre nahradenie! Oblek pre ROLAND TD série bubon s FD-8 pedál. Záruka: 3 roky Package: Jeden gumy:Jeden gumy,jeden štetec,5g kremíka mazivo Jedného auta:Jeden senzor, jeden gumy,jeden štetec,5g kremíka mastnoty

Funkcie: lepšiu pružnosť, silikónové časti sú vyrobené z dovezených silica gel, snímač prepínač advanced precision elektronické komponenty, dlhšiu životnosť a citlivejšie.

Výmena nástroj: skrutkovač

Dôvod predaja:

Time-lapse silikónové časti, súčasti a snímač prepínače sú starnutia, čo v disharmonických zvuk pri prehrávaní a nových častí musia byť nahradené.

Bezpečnostné opatrenia:

Podržte pedál a spodná doska s jednou rukou po prvé, a potom pomocou skrutkovača odskrutkujte všetky upevňovacie skrutky na spodnej strane a pomaly uvoľniť. Pretože tam je linka vnútri, drôt môže byť rozbité. Ale tak dlho, ako si nechať ísť pomaly, bude to v poriadku, pretože výživné bol posudzovaný v strojárstve dizajn.

Odpoveď: Zmeny silikónové častí:

Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je vytiahnite silikónové kúsky, ktoré sú tvrdé a pružné, a potom zatlačte nové silikónové diely na mieste. Žiadne problémy!

Potom použiť špeciálne silikónové mazivo.

Nezabudnite použiť iné typy mazací olej alebo krém. Skôr, škrípanie staré vložiť na pôvodnej pedál a pokračovať v jej používaní. Nevzťahujú non-zodpovedajúce mastnoty. To spôsobí, plastové časti silikónové časti objem a vplyv na funkciu, ktorá nie je stojí za to sviečku.

Aplikácia pozícia je najvyšším bodom silikónové hlavy nahor vypuklé, spodná povrch pedál kovový kus v kontakte s silikónové hlavy a biele plastové sprievodca kolesa.

Mazacieho vložiť je asi 5 gramov, čo je ručne balené a lisovaných v 15 ml plast. Vzhľad nie je krásne, prosím, nevadí.

Dať malý kefa pre ľahké čistenie.

V skutočnosti, je to miesto, kde je vložiť, a naďalej aplikovať krém. Čistenie pozíciu, tu je obrázok.

Zmeniť to, prosím, reload. Ak sa problém vyriešil, nemusíte meniť senzor. Je to trochu komplikované, aby to.

B: Zmena snímača:

Po prvé, staré snímač musí byť odlepené od spodnej časti dosky, a všeobecného 3M lepidlo je stále tam. Priame pokrytie je k dispozícii, nie je potrebné odstrániť lepidlo, pretože lepidlo odstránenie projektu je obrovský, a skutočný test bude mať viac vrstiev primer bez ovplyvnenia spúšť.

Tri polohy otvory by mali byť zladené, a v spodnej časti je snímač 3M obojstranná lepiaca páska. V rámci osn-teared povrchu, poloha inštalácie je približne simulované. Inak, rúti do prevádzky vedie k lepenie v neželaných pozície, ktoré ovplyvňujú spúšť.

Snímač konektor je rozdelený na prednú a zadnú. Ako ju nainštalovať, nájdete originálny spôsob inštalácie starý kus. Obrázok nie je ľahké opísať, a môžete ho vidieť na prvý pohľad. Odporúča sa odstrániť výstupného signálu zariadenia (to je komponent s 6.35 mm jack), vložte snímača konektor a potom ho preinštalovať. Inak, priestor je malý a zástrčku nie je jednoduché pripojiť.

Prekládky:

Zarovnajte dve polohy dier na plastovú časť s kovovou základňou dosky, a potom pokaziť.

ladenie:

Vložte 6.35 mm HHC plug-in kábel, ktorý je všeobecne úspešný raz a nie je ťažké.

Tip: fotografiu s jedným krokom a je ľahko obnoviť.

Názov Značky GUNKING

Súvisiace produkty