Top Kvalita Kim Chun Mei Jin Jún Mei Balenie Jinjunmei Cha 250g

€10.83

-22%

€13.89

Nový produkt

1 položky

Štítky: rýchle chang nástroj príspevok, monster hunter pvc, gudetama vankúš, mliečny oolong čaj, šaty tango, gong fu cha, lopatka čaj, Latinská, chun-li, samba.

modname=ckeditor

modname=ckeditor

Ak si chcete kúpiť viac čaju, vítame vás na návštevu nášho obchodu!Úvod

:Jin Jún Mei čaj patrí na pobočku čierny čaj, ktorý je odvodený od Tong Mu obci, Wuyishan Mesto provincie Fujian. Jin Junmei je vzácny poklad v čaji. Jeho tvar je malý a kompaktný, s zlatožlté velvet čaj. Jeho polievka je zlatý, a jej vchod je sladké.Kofeín a theophylline v čaji z Jin Chun Mei sú diuretikum a sú používané na liečbu edém.Jin Jún Mei má účinnosti antiphlogistic baktericídny, Sheng Jin zúčtovanie tepla, silné srdce antispasmodic, teplé žalúdka ochranu žalúdka, prevencia zubného kazu, reguláciu metabolizmu tukov, znižuje výskyt hypertenzie a ischemickej choroby srdca.

Atribúty produktu:

Trieda: AAAA

Balenie: BagWeight: 250g / 500 g / 1000 g

Balenie zoznam: 1 * Čierny Čaj

Čas použiteľnosti: 36 mesiacov

Miesto Výroby: Wuyi Futian

Varenie sprievodca:Ľadový čaj:1. Dať 1-2 lyžičky Čierneho čaju do prázdne čajové vrecúška a potom dať do pohára.2. Naplňte pohár s 8 fl.oz, 85-95° (185-205°) vody.3. Počkajte, kým sa nezobrazí čajové listy sú rozšírené. (3-5 min)4. Užite si čaj.Ak máte radi ľadový čaj, môžete pridať ľad alebo citrón.Horúci čaj:1. Trvať asi 5g čaj, dať ich do Kanvicu.2. Zalejeme prevarenou vodou (asi 85-95°C) (185-205°) do Kanvicu.3. Asi 5-10 sekúnd neskôr, samostatné čaj a vodu na prvom-kole varenia.4. Z týchto varí, samostatné čaju a vody v 15-45 sekúnd.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ANCHENG

Súvisiace produkty