SPUSTENIE CRP129X OBD2 Scan Nástroj Android Založené OBD2 Skener 4 Systém Diagnóz Oleja Resetovať EPB/SAS/TPMS Plyn Služby AutoVIN

€183.08

-38%

€300.12

Nový produkt

1 položky

Štítky: obd2 skener, vvdi, obd2, nástroj ruka, prispôsobiť wifi, launch x431, skener, htt, spustenie, launch x431 crp 909.

Kontaktujte nás a získajte VIP zľava

Tipy: dopravou Zdarma po celom Svete Nemecko/UK/Rusko/Austrália/USA/Kanada v Zámorí Sklade : Rýchlo poštovné a Predávajúci dovoliť dane poplatok, dátum dodania je približne 3-10 dní O Platbu Problémy---- Ak nie je možné platiť na objednávku, prosím kontaktujte nás! Akceptujeme aj PayPal, Western Union alebo Bankovým Prevodom. Vážení ruskej zákazník, prosím, vyberte loď z Číny, keď umiestnite objednávku. pošleme zásielku vám od ruskej skladu, to nie je žiadne dane.

SPUSTENIE CRP129X OBD2 Scan Nástroj Android na základe Aktualizovaných z CRP129, 4 Systém Diagnóz s Oleja Resetovať, EPB/SAS/TPMS a Plyn Služby, AutoVIN pre Malé Obchody a DIYers + Doživotná Bezplatná Aktualizácia + Multi-jazyk

Na Creader Profesionálne CRP129X, založená na klasický a multifunkčný diagnostický nástroj CRP129, je dômyselne navrhnuté pre technikov na riešenie štyri systémy s state-of-art hardvér/softvér plus viaceré užitočné funkcie, ako je päť obnovenie schopnosti, vo väčšine veľkých vozidiel na cestách aj dnes.

Top Dôvodom, prečo si Vybrať CRP129X

1. CRP129X je inovovanej Verzii CRP129 a Creader VIII (ďalšie Dve špeciálne služby (TPMS Služby, Plyn Adaptácia); Podpora viacerých auto 2. Rýchlo VIN autodetect, CRP129X bude čítať VIN informácie, keď sa pripojíte Auto 3. Doživotná Bezplatná Aktualizácia , Podpora One-Kliknite na položku Aktualizovať on-Line cez Wifi 4. Automaticky generovať a odovzdať diagnostické správy 5.Suppoert 5 reset Funkcia : EPB/Olej/SAS/ ETS/TPMS reset 6. Podpora Multi-Protokoly : OBDII , EOBD, JOBD , KOBD 7. 5'inch Android Dotykový Displej, Jednoduché ovládanie

Podpora Multi-jazyk

Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Ruština, Japončina, Kórejčina, Portugalčina

Globálna Verzia (Môžu byť použité v celom svete)

Aktualizácia & Warranty & Technickú Podporu

Život-čas Bezplatná Aktualizácia Života-Voľný čas Tech Support 1 Rok Záruka na akékoľvek problémy s kvalitou

Štyri Systém Diagnóz pre Nahliadnutie Do Krízy

SPUSTENIE CRP129X predovšetkým diagnóz motora, ABS, airbag a prenosové systémy. To číta a vymaže kódov pre tieto systémy. Ktorý, podľa poradia, je možné vymazať MIL, SRS a ABS služby svetlá. Budete vedieť, o aký problém je akýkoľvek čas, vaše auto pokazí. A, ktoré vám pomôžu určiť, či potrebuje okamžitú pozornosť, a koľko by ste mali očakávať, že čerpaná na opravu.

Pre Motora Systém

Diagnostický nástroj môže pomôcť odhaliť motora zapaľovanie, vstrekovanie paliva, pomer vzduchu a paliva a výfukových emisií podmienky v motorový systém na zvýšenie vozidlo výkon, úspora energie a zníženie emisií výfukových plynov.

Pre Prenos

Má veľký zmysel v bezpečnej jazdy keď vaše auto je pošmyknutia alebo ťažké shift. Tento diagnostický scanner môžete obrázok problémy von cez čítanie kódov v Prenosovej sústavy alebo kontrola zdravotného stavu cez live data zobrazenie.

Pre ABS Systém

Diagnostika ABS problém by mal vždy začať s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ďalej budete potrebovať, ak chcete prevziať ABS kódy povedať, kde je problém, a to je to, čo tento skener, ktorý má pre vás.

Pre SRS Systém

SRS, bezpečnosť zadržiavací systém, je vytvorený zo vplyv senzory, ovládací modul, a airbagy seba, a to diagnostický prístroj môže vyhľadať každý elektronické parameter skontrolovať jeho zdravotný stav.

Päť Najčastejšie Používané Služby Prístupné

SPUSTENIE OBD2 diagnostických testov nástroj CRP129X dosiahol na efektívne pracovať s 5 najčastejšie používané služby prístupné pre kompletné diagnóz a údržba:

Olej Reset

To je tiež povolené s olejom služby a lampa reset mechanizmus, funkcia, ktorá zabezpečuje, že motor vozidla je udržiavať svoje právoplatné zdravé sebavedomie.

SAS Reset

To pomáha jasné chybný riadiaci uhol senzor spomienky a hrá dôležitú úlohu v riadení uhla, kalibrácia snímača.

EPB Služby

Obnoviť brzdové doštičky po opravách v elektronickej ručnej brzdy systém je hotovo. Pomocou tohto systému, brzdový proces je preto oveľa jednoduchšie a ľahšie.

TPMS Služby

Vyzerá až pneumatiky senzor Id z vozidla ECU a vykonáva TPMS programovanie a obnovenie konania po pneumatikách senzory sú nahradené.

Plyn Prispôsobenie

Inicializácia plyn pohony na predvolený stav pre reguláciu plyn (alebo nečinnosti motora) prevádzkový presne. Sú dostatočné na zabezpečenie užívateľ vysokej kvality výrobku bolo prijaté prostredníctvom.

Všetky druhy OBDII Funkcie pre Opravárenské Práce,

Verzia Softvéru Najnovšie verzie
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ 5 auto Diagnostických nástrojov
Launguage Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Ruština, Portugalčina, Japane
Špeciálne Funkcie Wifi
Typ 4 Diagnostický Scanner Tool
Typ 6 OBD2 Code Reader Skener
Certifikácia CE
Aktualizácia Softvéru Áno
AutoVIN pre Malé Obchody a DIYers AutoVIN pre Malé Obchody a DIYers
Funkcie Aktualizácia CRP129 Creader VIII 8
Podpora Funkcie 4 Systémy , Plný OBDII funkciu , Olej, Brzdy SAV TMPS ETS reset
Jazyk Ruský
Hardvéru Verzia Najnovšie verzie
Položka Launch X431 CRP129X CRP 129X CRP129E
Rovnako ako Launch X431 CRP129E
Typ 1 Auto Code Reader
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Aktualizácia doživotná bezplatná aktualizácia na SPUSTENIE oficiálnej webovej stránky
Typ 3 obd2 skener
Názov Značky spustenie
Záruka 1 Rok Záruka
Podpora 4 Systémy Motor, Prevodovka, ABS, SRS
Typ 2 OBDII Diagnostický Nástroj
Druh OBDII OBD 2 Auto Diagnostický Nástroj

Súvisiace produkty