Nerozbitný PC Untralight Rám UV400 Okuliare Rybárske Okuliare Okuliare Pre Mužov, Ženy, Turistika Beží Golf

€8.20

-45%

€15.18

Nový produkt

1 položky

Štítky: slnečné okuliare s lebkou, slnečné okuliare retro mužov kole ročníka, zimné newboler, queshark, slnečné žltá, ryby sklo, newboler veľké, ryby slnečné okuliare, colnels slnečné okuliare, tin slnečné okuliare.

1 O Šošovky

UV 400 OCHRANA: Športové slnečné okuliare s polarizované šošovky budú Filtre Oslnenie, Zlepšuje Kontrast, Znižuje Šilhající a Namáhanie Očí, Zlepšuje Ostrosť videnia, Poskytuje bezpečnosť, Realistické vnímanie, Znižuje odrazy a zvyšuje vizuálnu jasnosť

Zrkadlo Povlak

Vaše oči budú s najväčšou pravdepodobnosťou dostať unavené rýchlejšie bez Anti-odraz povlak na zadnej strane objektívu.

Čo je TAC objektív

TAC POLARIZOVANÉ ŠOŠOVKY - 100% UV400 ochrana povlak, bloky, 100% škodlivého UVA & UVB Lúče. Obnoviť true color, eliminovať odráža svetlo a rozptýlené svetlo a chrániť oči dokonale. TAC objektív obsahuje 7 vrstiev. 1. vrstva je polarizácia vrstvy. 2. a 3. vrstvy sú lepenie vrstvy, ktoré chcete povoliť odolnosť. 4. a 5. vrstiev UV ochranných vrstiev absorbovať UV svetlo. 6. a 7. vrstvách sú nerozbitné vrstvy.

2 O rám

Ľahké PC rámom slnečné okuliare ťažko môže objaviť na tvári, ale sú odolné okuliare by mohli byť veľmi užitočné pre všetky športy, aby ste sa cítili pohodlnejšie.

Je to nosenie svoju tvár ?

PC materiál rámu je flexibilita a hodí sa pre iný typ tváre

Vysoko kvalitné PC rám

Ďalšie lacné plastového rámu, aby z plastového materiálu je nielen ťažké, ale aj nedostatočná flexibilita. To zvýši záťaž na tvári pri nosení. A to wll spôsobiť bolesti hlavy pre dlhodobé nosenie.

3 O Farbách

6 farieb voliteľné

4 O Balíkoch

1 * Polarizované slnečné okuliare 1 * Polarizované test karty 1 * Okuliare lano 1 * Okuliare taška 1*Okuliare prípade (voliteľné)

5 Široko použitie

Veľká prispôsobivosť pre outdoorové aktivity, ako rybolov , jazda na bicykli ,beh ,turistika ,horolezectvo ,lyžovanie ,jazdu

Vitrína

Názov Značky NEWBOLER
Číslo Modelu GOG044A
Funkcia Ochrana pred UV žiarením

Súvisiace produkty