PLC so zobrazenie textu zobrazenie parametrov dosky funkcia je ekvivalentom k textu sa dotknite obrazovky bez programovania D110.D114 hodnota

€10.88

-5%

€11.57

Nový produkt

1 položky

Štítky: cnc router, soft start, dso4254c, plc, plc tp link, siemens plc, din plc, esp01 programátor, prekrytie dotykový displej, 1200 s7.

Balík 1: nové dvojradové ukazuje hodnotu D110 D114 Package 3: Dvojitý riadok obsahuje hodnotu D110 D114

Najnovší prírastok do nového digitálny displej má nasledovné rozdiely:

1. V minulosti, digitálny trubice používané 0.36 palcový digitálny trubice, a nový sa zmenil na 0.56 palec, takže čísla vyzerať jasnejšie.

Displej 2,4 LED indikátory sú chránené proti presluchy.

3. Tlačidlo vzdialenosť väčšia, takže je jednoduchšie na ovládanie tlačidlo prepnúť.

4. Rozmery sú dlhé a široké, ale hrúbka je tenší.

5. S 4 dosky na jednej strane, inštalácia je viac stabilný.

6. Spôsob prevádzky je použitý rovnaký ako predtým.

Nový jednoradové a dvojradové vonkajšie rozmery sú rovnaké: dĺžka * šírka * hrúbka 105 * 53 * 19 MM otvor veľkosť: 101 * 51.5 MM

Tento digitálny trubice displej môže byť spojený s domácimi PLC, ktoré spoločnosť vyrába (všetky PLC spoločnosti na predaj môže byť pripojený), ktoré môžu nahradiť dotykový displej a text na malé zariadenie, a má veľmi vysoký pomer cena. V mnohých projektov, to môže tiež nahradiť rozvoj single-chip microcomputers, s krátkymi vývojový cyklus, zrelé obvode, stabilné a spoľahlivé. Môžete tiež využiť náš digitálny displej rada vziať doska, generácie počítadlo, časovač, flexibilné programovanie PLC podľa vášho vlastného mieste používania prispôsobiť na rôzne požiadavky, aby sa zabránilo na všeobecné účely počítadlá na trhu, časovač nie je flexibilné použitie. Prípad

Veľmi jednoduché použitie, bez programovania, priame použitie

Existujú dva režimy spolu, jeden je hlavný režim, a iné je vstupný parameter režim.

Keď je zapnutý, prejde do hlavného režimu. V tomto režime horný riadok digitálnych rúry zobrazí hodnota D110.

Dolný rad digitálnych rúry ukazuje hodnotu D114

Stlačením tlačidla prepnúť riadi otváranie a zatváranie zodpovedajúce stredne relé (M), a indikátor sa ovláda, aby sa zapína a vypína podľa zatváranie a otváranie vnútorného stredne relé (M).

Stlačte SET tlačidlo na 3 sekundy na vstup parameter režim. V parameter režim, hodnotu údajov registra D200 môžu sa zmeniť. Horný rad digitálnych rúry (rada dvojradu digitálne trubice) alebo vľavo dve číslice digitálny trubice (rada single-row digitálne trubice) sa používajú na zobrazenie údajov, zaregistrujte sa zmeniť. Číslo môžete zmeniť stlačením hornej trojuholníka (zvýšenie) a stlačením trojuholníka (pokles). Pri zmene hodnota čítať bude v dolnom rade digitálne rúry (rada dvojradu digitálne trubice) alebo právo 4 číslice (single) panel digitálny trubice je zobrazená, a HORE a DOLE môže byť tiež použitý na zmenu hodnoty.

Poznámka: Pri single-row digitálne trubice zadá vstupný parameter režim, d0 zobrazí na ľavej strane zodpovedá D registra skutočné PLC. D1 zobrazí na ľavej strane zodpovedá D registra PLC zodpovedajúce D201, a tak ďalej.

Po zmene hodnoty, stlačte SET tlačidlo na 3 sekundy na vstup do hlavného režimu.

Jednoradové a dvojradové rozmery sú rovnaké veľkosť: dĺžka * šírka * hrúbka 79 * 43 * 27MM otvorenie veľkosť: 75 * 40

Shell farba: šedá

Toto zobrazenie sa rada zaberá tieto zdroje PLC, venujte prosím pozornosť PLC programovanie

Programovanie príklady rebrík diagramy v PLC pomocou tohto jednoduchého textu.

Pôvod CN(Pôvodu)
Nastavenie Aktuálna Iné
Číslo Modelu Iné
Certifikácia CE

Súvisiace produkty