4 Magnety, Magnetické Mihalnice,Opakovane Magnetické Falošné Mihalnice,Prírodné Faux Cils Magnetique,Žiadne lepidlo Magnetické Riasy Rozšírenie

€2.89

-50%

€5.78

Nový produkt

1 položky

Štítky: make-up, lepidlo super, rias false lepidlo, zúžený falošné riasy, l lash extension, magnet neodýmu, holé magnetické, dočasné falošné mihalnice, podpora nagaraku, lash extentions dodávky.

Prosím Sledujte link na video starostlivo Vedieť, Ako Používať! Ak Nesprávne Použitie, budete cítiť, že je ťažké na nosenie, ale ak sa Pochopiť Zručnosti Používať, nájdete "Úžasné, už to nie sú ťažké na nosenie magnety Riasy Teraz! Pri preprave riasy, Budeme pozorne kontrolovať každý pár, ale ak zistíte, že magnet spadne, alebo by ste mohli použiť magnet riasy, kontaktujte náš služby zákazníkom o pomoc! Keď vzlietnuť magnet riasy, len Rub Mimo! Žiadne Trhanie! Trhanie riasy budú samozrejme magnety spadnúť!

Informácie o produkte Vyrobený Premium syntetických vlákien-Vysoká teplota, hodváb. Ultra Mäkké vysoko kvalitný materiál vám prinesie super prírodné a očarujúce vzhľad. Dual Magnetické, s 4 kusy ultra tenké magnety (5*1*0.2 mm). Super ľahký, Krutosti zadarmo, Podráždenie zadarmo. Žiadne Lepidlo, Žiadne Poškodenia, Žiadne Alergie, aby vaše oči, pokožka. Vyrobené pre vaše pohodlie, nie je tam žiadny neporiadok alebo upratať s našimi magnetické mihalnice. Nie je tam žiadna bolesť alebo podráždenie, a oni budú zostať na mieste, až kým sa nerozhodnete ich vypnúť. Bezpečné a Zdravé. 100% Ručne vyrábané. ULTRA-ĽAHKÉ: Ako ľahký rias robí cítiť žiadny zmysel hmotnosť pri sebe. Cítili pohodlne, a aby ste sa viac očarujúce. Opakované použitie: Toto magnetické mihalnice môže byť použitý znovu a znovu. Správne starať sa o nich dobre. Ušetrite peniaze!

Ako Používať

Balenie zahŕňa: 1 Pár Magnetické Falošné Mihalnice: 4 Ks. Ručne. 2 kusy riasy pre jedno oko, takže budete potrebovať 4 kusy riasy na pár očí. Ako používať Pre najlepšie výsledky, po prvé, curl vaše mihalnice s rias curler. V závislosti od pozrieť cieľom, dať na kabát alebo dva riasenky (alebo viac znie definícia). Ako sa prihlásiť: 1. Čalúnenie z rozšírené konce magnetické mihalnice. Aby vaše prírodné mihalnice curling až pred použitím. 2.Podržte jeden kúsok magnetická falošné mihalnice a umiestnite ho na vrchole vaše prirodzené riasy, takže mimo okraj zarovnaná s okrajom vašich prirodzených rias linky. 3.Nechajte top riasy, kde je pri nástupe na spodné riasy. 4.Miesto spodnej lash pod vaše prirodzené riasy, takže to vyhovuje a spája s top lash magnet. Ako odstrániť: Vezmite si ukazovák a palec a jemne zasuňte dva kusy magnetické mihalnice od seba vzdialené. Poznámka: Snažte sa vyhnúť ťahanie riasy rovno, ako to môže zmeniť tvar a vzhľad riasy. Je lepšie dať mascara pred nosenie riasy, aby lashed pevné viac pevne. Návod na údržbu: ich Uložiť správne po použití, potom môžete ich použiť znova nabudúce. Jemne rukoväť magnetické riasy, keď použitie alebo odstránenie. Mať riasy mimo pred umývanie tváre alebo sprchovaní.

Indikácie Návod na údržbu: ich Uložiť správne po použití, potom môžete ich použiť znova nabudúce. Jemne rukoväť magnetické riasy, keď použitie alebo odstránenie. Mať riasy mimo pred umývanie tváre alebo sprchovaní.

Zloženie Vyrobený Premium syntetických vlákien-Vysoká teplota, hodváb.

Smery Starostlivo ohýbať magnetické riasy na nastavenie krivky Výbava magnetické riasy, aby zodpovedali vaše prirodzené oko dĺžka Podržte jeden kus lash cez vaše oči Poloha bič na vrchole vaše prirodzené riasy tak, aby horná hrana je v súlade s hrana lash linky. Nechajte top lash kde to je a vyzdvihnúť spodnej lash Miesto spodnej lash pod vaše prirodzené riasy stretnúť a spojiť sa s top lash magnet

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky CLOTHOBEAUTY
Množstvo 1 pár
Falošné Mihalnice Band Priehľadné Plastové
Falošné Mihalnice Druh Prúžok Riasy
Falošných Rias Materiál Syntetické Vlasy
Falošné Mihalnice Štýl Prírodné Dlhé
False Eyelashe Typ Full Strip Riasy
False Eyelashe Dĺžka 0.5-1 cm
Výrobný proces Ručne Vyrobené
Položka Druh Falošných Rias

Súvisiace produkty