Sen NS Žien Červené Pery Zdobiť Spálňa bytový Textil Listy 3D Tlač lOVE YOU listy Bettlaken 1PCS

€16.93

-39%

€28.21

Nový produkt

1 položky

Štítky: n účtovná, láska, rúž zrkadlo, pre domáce, milujem ťa, ukážte list, sexy šaty zamatu, rúž prívesok, posteľ list, home decor.

High-definition digital print tlač, vzor štýly akceptovať vlastnú obrázky, Vzor prispôsobenie pokyny: pošlite high-definition obrázky (obrázok pixelov sú väčšie ako 1080, podporu pôvodnej, AI, CDR, PSD spoločné formáte JPG predtým, Tento výrobok obsahuje iba jednu posteľ titulnú

Tento produkt je 3D digital high-definition tlače, skutočné a jasné. Môže byť prispôsobený podľa plánu, dodanie do 0-6 dní, Vzor prispôsobenie pokyny: pošlite high-definition obrázky (obrázok pixelov sú väčšie ako 1080, podporu pôvodnej, AI, CDR, PSD. Predtým spoločnú formáte JPG, obrázky nie sú unikli, chrániť zákazníkov práv duševného vlastníctva, a poskytnúť korektúry služby pre veľkých zákazníkov. Produkt prispôsobenie inštrukcie: produkt môže byť voľne prispôsobené veľkosti, existujú aj iné výrobky vybrať z (deka kryt, obliečka na vankúš, vankúš, posteľ list, posteľná bielizeň, gobelín, atď.), viac produktov môže konzultovať služieb zákazníkom. Digitálne technológie: Všetky importované high-kvalitné farby sa používajú pre tlač a tlač teploty sú prísne kontrolované. Výrobok nebude slabnúť, farba je vysoká, a stálosť farieb je vysoká. Textílie popis: Naše tkanina je 90 gramov polyesterových vlákien. Po vlasy absorpciou, povrch je čistý a rovný, mäkké a pohodlné, a tlačová efekt je high-definition troch-dimenzionální, ale nezmizne, a nemôžu si dovoliť gule. (Pre látky s vysokým gram hmotnosti viac ako 120 gramov, kontaktujte, prosím, predajcu) Šijací procesu: Všetky deka prikrývky, obliečky na vankúše, a edge-tesniaci technológie majú vysokú estetiku a sú vysoko hodnotené zahraničných zákazníkov. Na balení výrobku: Všetky sú vyrobené z kvalitného matné hrubé transparentné tašky, ktoré sú krásne a kvalitný. (Veľkosť balenia: 30 * 40 * 5 CM) (5 cm šitie chyba v ručne vyrábané výrobky)

Trieda Triedy
Vlákno Počítať NO
Vzor Typ scénické
Textílie Počítať NO
vzor TLAČENÉ
Hmotnosť 350G
Druh Vybavené List
Materiál Polyester / Bavlna
Názov Značky Sen NS
Štýl Kepra
Veková Skupina Dospelí

Súvisiace produkty