Horúce Rýchly Hokej Šatka Puk Tempo Hry Sling Puk Víťaz Zábavné Hračky Rada-Hra Party Hra Hračky Pre Dospelých Dieťa Rodinné Hry

€3.66

-40%

€6.19

Nový produkt

1 položky

Štítky: hra, ovládanie n64, stôl stolové hry, dosková hra, sledujte víťaz, matematické hry pre dospelých, hokej, stolný hokej, hokej mi, hry rodina, hra pitie.

Odrážky:

1、Veľké Dosková Hra: výborný doskové hry, ktoré môžete hrať a baviť sa s rodinou a priateľmi, tak, že sa nebudete nudiť vo vašom voľnom čase, a môžete stráviť šťastný čas s rodinou a priateľmi.

2、Masívneho Dreva Materiál: masívne drevo, rám a drevené kusy sú životného prostredia ochranné, krásne a trvanlivé. Ľahký a kompaktný pre ľahké prenášanie, a môžete hrať na stôl alebo podlahu kedykoľvek.

3、Hand-eye Koordináciou Zlepšenie: Tempo šatka je rýchla akčná hra. Zvýšiť vaše dieťa je ruka-oko koordinácie a zvýšiť zručnosť v prstoch na rozšírenie vášho dieťaťa pozornosť.

4、Perfektný Dizajn: hladké drevené stolové dosky je ľahko nosiť pri cestovaní, ktorý je ideálnou voľbou pre malé priestor, nie sú potrebné batérie. Len sa pozrite na šachovnici a hrať sa s rodinou a priateľmi. Potom, čo hral, tak dlho, ako je zrejmé z tabuľky je uzavretá, bude políčko pre všetky ľadový hokej.

5、Vhodných Príležitostiach: foosball tabuľky dosková hra je vhodný pre rodiny, zábavy, narodeniny, party, vianočné darčeky a športov, stolových hier, ktoré je ideálne rodinné a spoločenské aktivity s deťmi a priateľmi! Deti sa môžu hrať hry s priateľmi, ktorý im môže pomôcť získať spolu viac harmonicky a posilniť ich zmysel pre hospodársku súťaž. Je to dobrý darček pre deti, vhodné pre materské školy a rodiny.

Špecifikácie:

Názov: Foosball Tabuľky Dosková Hra

Materiál: drevo

Pôvod CN(Pôvodu)
Upozornenie Nejedzte
Tému Športové
Vekové Rozpätie 14 Rokov & Up
Číslo Modelu Doskové Hry, Hračky
Certifikácia Čína certifikované (3C)

Súvisiace produkty