Svetelný Farba Glow in the Dark, Fosfor Farba Svieti na spoločenské Nechtov Dekorácie, Umelecké potreby Fluore Akrylová Farba

€7.28

Nový produkt

1 položky

Štítky: umenie na nechty, nálepky, textílie pre farby, svietivý papier, farba, pictur, maľba acryl, klinec phosphor, lak na nechty, farba, klinec dodávky zariadenia pre profesionálov, klinec suppli.

Veľkosť : 20 gramov na fľašu , 2 fľaše

Zloženie : S ynthetic živice alebo emulzie, skladovanie energie luminiscenčných materiálu a iný materiál, netoxické neškodné, č rádioaktívne.

Funkcie : Sacie light emitting čas 10-20 minút môže svietiť v tme po dobu 6 hodín.

Použitia : Intenzita farby sa používa hlavne pre stavebníctvo, dekorácie, reklama, dopravné značky, umelé krajiny, a môže byť tiež použitý ako svetelné znamenie pre hotely, nákupné centrá a zvláštne príležitosti, ako aj pre low-level núdze.

Poznámka : Vzhľadom na chladné počasie podmienok, ktoré môžete získať nejaké suché produktov, prosím, pokúste sa ich v teplej miestnosti (teplota vyššia alebo rovná ako 22℃) na 24 hodín alebo pridať trochu teplej vody uvoľniť. Ak to nepomôže, prosím, kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby ste spokojní riešenie.

Popis fosfor farba
Funkcia 6 kože,fľaše,konštrukcie,dekorácie,reklama
Druh Akrylová farba
Funkcia 8 HALLOWEEN
Balenie 20 g na fľašu
Funkcia 1 žiara farba
Funkcia 3 fluorescenčné farby
farba modrá
Funkcia 9 Vianoce
Funkcia 7 dopravné značky,umelé krajiny
Číslo Modelu -YGQ-
Použitie pre DIY Strany na Nechty, potreby pre maliarov
Názov farba svetla
Funkcia 4 pintura fluorescente
Funkcia 5 textilné farby
Funkcia 2 žiara v tmavej farby

Súvisiace produkty