D75mm silné silné kolo neodýmu Magnet háčik zachrániť magnet mora Rybárske vybavenie, Držiak na Ťahanie Montáž Hrniec s krúžok

€25.65

-29%

€36.64

Nový produkt

1 položky

Štítky: magnet nástroj, rybolov, magnet kovové rybolov, meď vrtule, magnet rastlín, včelí vosk list, rybolov magnet 140 kg, magnet rybárske nožnice, magnet rastlín hrniec, chladnička magnet rastlín, ryby magnet 300 kg.

1pc zachrániť háčik, Magnet

Detaily Produktu: 1.Ťažnú silu bude maximalizovať pri vyťahovaní z vertikálnom smere s magnety povrchu. 2.Na Ťažnej Sily budú ovplyvnené mnohými faktormi: materiál veci, efektívny kontakt oblasti, hladkosť povrchu, vytiahnite smerom, teploty, materiál, typ, hrúbka, rovinnosti, trenie úrovne, atď.), ich kvalita (napr. hrdza zadarmo), jej veľkosť (hrúbka plus celkovej plochy), atď.

3. Veľkosť: D75mm -- 100-120 KG Upozornenie:

1.

Riadnym neodýmu magnety použiť len na jednej strane ich magnetické pole držať kov, ktorý znamená, že sú iba pomocou polovica ich k dispozícii silu. Ak sa však chcete pridať steel cup, druhý pól magnetu byť použité, ktorý zvyšuje pevnosť magnet na oveľa vyšší ako normálne neodýmu magnet. V rovnakom čase, oceľ pohár tiež chráni magnet z toho, že je poškodený, keď sa často používa, ale tiež robí druhej strane magneticky slabé.

Ak najvyššie možné vytiahnuť platnosti sa vyžaduje, potom neodýmu pohár magnety sú odpoveďou na vaše potreby magnet

2.

Silné magnety môžu rušiť stimulátory srdca.

Silné magnety by mali byť uchovávané mimo dosahu Ironware a niektoré ľahko magnetized železa, výrobky, ako sú monitory, bankové karty, počítače, televízory.

Magnety môžu ovplyvniť vodomeru, elektrické elektromer, plynomer a niektorých meracích zariadení.

Silný magnet by uchovávajte mimo dosahu deti, Ak sa magnet poškodený, prosím, zlikvidujte črepy úplne. Sú stále magnetized a spôsobí vážny problém, ak požití deti.

3.

Veľké neodýmu magnety sú veľmi silné, a musí zaobchádzať opatrne, aby sa zabránilo zraneniam a poškodeniu magnety. Prsty a iné časti tela môžu dostať vážne zovretý medzi dve magnety priťahujú. To je jednoduché nefunkčné,prosím, buďte opatrní.

Nikdy mieste neodýmu magnety v blízkosti elektroniky

Neodýmu magnety sú krehké a môže kôry, crack alebo roztrieštiť ak je povolené, aby slam spolu.

Neodýmu magnety stratí svoje magnetické vlastnosti, ak vyhrievané nad 80°C/176°F.

O nás: Sme sa Hlavne na výrobu výrobných mid a high-end NdFeB permanentné magnety a Výskum a Vývoj z NdFeB magnetické matrial . Pracovali sme na magnetické materiály pre viac ako 10 rokov ,sme profesionálne on-line predajca v číne príliš. Sme mať viac ako jeden milión kusov magnetov rôznych veľkostí na sklade. Väčšinu objednávok by mohli byť usporiadané do 24-48 hodín. Prispôsobenie je prijaté,ale to vás bude stáť viac pre menšie množstvo.

Pre akékoľvek informácie, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek.Budeme odpovedať čo najskôr. Ďakujeme, že ste!

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Trvalé
S Otvormi No
Kompozitné Vzácnych Zemín Magnet
Tvar záchrana magnet
Aplikácia Priemyselné Magnet
Certifikácia ŽIADNE
Číslo Modelu D75mm

Súvisiace produkty