Pôvodné Kúrenie Multi-Funkcia Teplej Ruky do Teplej Office Prenosný Počítač Časti Káblové Herné Optické Myši

€12.43

-28%

€17.27

Nový produkt

1 položky

Štítky: azzor myši časti, 5 ghz pripojenie smerovača, auto mickey, herná myš nádrže, ručné teplejšie myš, disney háčik, vyhrievané usb hrnčeky, logitec usb myš, 11 mm encoder, teplo myš.

Teplé Ruky do Teplej Office Hry Myš

Dôvodom pre Produkt Odporúčanie: Tento Produkt Je Vyvinutý, Navrhnutých a Vyrobených Našou Spoločnosťou. Produkt Kúrenie Pásma Tepla cez Vnútorné Výrobku, a Teplo Je Prenášané na Celé Palm prostredníctvom Myši Povrchu. Prináša Teplo do Priatelia, Ktorí Hrajú Office Hry v Chladnom Zimnom období. Výrobok Je Napájaný USB Počítača, Vnútorné Kúrenie, Nízke Napätie a Žiadne Potenciálne Bezpečnostné riziko. V porovnaní s Inými Výrobkov na Vykurovanie, Tento Produkt Našej Spoločnosti Je Full-Povrch Kúrenie, Ktoré je Možné Cítiť Teplo nielen v Dlani, ale Aj na Prst Tipy. Výrobok Je Vybavený 3-Rýchlosti, Teploty, Vypínač, Vysoká Teplota, Teplota Média, Uzavretá; Teplota Môže Byť nastavená Podľa Osobných Potrieb. To Je Dobrý Produkt pre Osobné Použitie a Darčeky. Produkt Odporúčanie Názov: Káblové Hernej Myši, Ergonomický tvar, 6 Programovateľných Tlačidiel, 2400 Pi s Teplejšie Vyhrievané Myš pre Windows PC Hry - Black

Vlastnosti produktu: s Teplom na úplnom Vrchole Myši, Môže Teplé, Nie Len Dlane, ale Aj Prstov v Chladnom Počasí.

Teplota v miestnosti alebo 38 stupeň alebo 48 stupeň, 3 úrovne teploty pre váš výber, ktorý môže byť upravená accoring na vaše potreby.

6-tlačidlo ergonomická myš prijíma symetrický dizajn s textúrou hrany, To dokonale zapadá s dlani, poskytne vám dokonalý pocit, umožní hráčom zažiť najpohodlnejší zážitok z hrania a umožní vám zbaviť sa fatigue6ft vysokej pevnosti pletená optického kábla, protišmykové navigačné koliesko a červené podsvietenie

2400 DPI high precision control&4-úrovne nastaviteľné predvolené 4 DPI úrovne dispozícii od 800/1000/1600/2400 DPI, jednoducho nastaviť DPI tlačidlo okamžite zápas Myši rýchlosť rôzne herné scenáre s jedným stlačením tlačidla na hornej časti dpi hernej Myši, vynikajúce PC a notebooku počítačovej myši.

Široká KOMPATIBILITA wired mouse-kompatibilná s Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Vista, Linux, atď.,

Parametre Výrobku:

Rozmery produktu:119*39*67mm

Hmotnosť:140 g

4 nastaviteľné DPI úrovniach:800/1000/1600/2400

Prevádzkový režim: Optická

Ergonomický dizajn: Dvojstrannej súmernosti

Pripojenie: Káblové

Konektor myši: USB

Celoživotné Kliknutia: 5 Miliónov

Kompatibilita:Windows7/8/10/XP,Vista7/8, Linux a Mac OS(Bočné tlačidlá nie sú k dispozícii.)

Kľúče, Počet: 6 Tlačidiel (Zahrnuté otočné koliesko)

Dĺžka kábla: 1,5 m

Materiál: Matný povlak s pokožkou-ako materiál & mäkké gumené koliesko

Vážení Zákazníci a Priatelia: Vynikajúce Služby, aby Pochopili Naše Služby, Prosím, Prečítajte si nasledujúce

I. Spracovanie Prispôsobenie: Podniknúť Veľké Množstvo OEM/ODM Objednávky, Značka Prispôsobenie Darček Objednávky, Populárne Modely, Sanita, Diverzifikované Prispôsobenie Služieb, v Rôznych Krajinách, Rôzne Požiadavky Zákazníkov, Atď.

2. Expresné Doručenie: Jeden Produkt Dropshipping, Štandardné Dodanie Yunda Express

3. Nákladná Logistika: Národné Dodanie, Big-Názov Logistiky, Špeciálnu Linku Logistiky Určený Na Logistiku, To Všetko Môže Byť. Sme schopní Dodať Tovar v meste Shenzhen 4. Pracovná doba: pondelok až sobota, 8:30-12:00, 13:30-18:00 Hod. (okrem Sviatkov) Naliehavé Objednávky 15817492176 Prosperujúce Študenti 5. Dodacia lehota: objednávajte, Môžete Ju Odoslať v ten Istý Deň, Kontaktujte, Prosím, Zákaznícky Servis, Ak Presahuje Čas, Prosím, Komunikovať s Zákaznícky Servis pre Logistiku Dodanie, 6. Naša Spoločnosť Môže Vydať Osobitné DPH Faktúry Podľa Požiadaviek Zákazníka, a Dane Bodov Sa Počíta Samostatne.

Kvalita Qibao Výrobky Môžu Byť Prísne Kontrolované zo Každý Jeden Detail.

Všetky Výrobky Sú Továrni Priameho Predaja, Poskytuje Výrobky s Vysokou Cena Výkon. Vitajte Predajcov z celej Krajiny pre Vyšetrovanie a Veľkoobchod

Vykonávať Všetky Druhy OEM Objednávky, zároveň sa Zaväzujú, Plesní, Produkt, Program Rozvoja, Osobné Prispôsobenie Výroby, s cieľom Uspokojiť Potreby Rôznych Zákazníkov.

Naše Mieste Produkty Môžu Byť Zacielené na Cezhraničných E-Commerce Zákazníkov. Taobao Zákazníkom Poskytnúť na Obrázok Produktu, (Ktoré Môžu Byť Skopírované Priamo v Našom Obchode bez Povolenia), Parameter a Značky Povolenie, a Podporovať Jeden Produkt Dropshipping, Zmiešané Dávky, a Malé Veľkoobchod. Je Špeciálne Vybavená Označenie Stroje Rôznych Typov pre Cezhraničné E-Commerce Zákazníkov a Poskytuje Zadarmo Produkt Tlač Štítku Služby. Máme Šťastie, že Majú hlboké Spoluprácu s Viacerými Domácimi Cezhraničných E-Commerce Zákazníkov.

Package Áno
Ručné Orientácia Doprava
Hmotnosť Výrobku 0.07
Prevádzková Vzdialenosť 1.5
Počet Tlačidiel 7
Zadajte Číslo 7
Nastaviteľné rozlíšenie Štvrtý Prevodový
Pracovné Metódy Fotoelektrické
farba čierna
Optické rozlíšenie 2400dpi
Druh káblové optická myš
Bezdrôtová frekvencia 2.4 GHz
Certifikácia FCC
Pôvod CN(Pôvodu)
Režim Prevádzky Opto-elektronické
DPI 2400
Autorizovaný Privátne Značky Is
Typ Napájania Batérie
Hrubá hmotnosť 0.12 g
Uvedenie na trh Apr-14
Počet Valcov 1
Model E2
Názov Značky HUASIFEI
Roller smer Štyri-Valec
Režim spojenia s počítačom Kábel
veľkosť produktu 119*39*67mm
Štýl 3D
Prispôsobenie Podporované Podpora
Typ Rozhrania USB
Číslo Modelu Káblové Hra Optické Myši E2

Súvisiace produkty